Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzek hatalmas bűnt...

Miért érzek hatalmas bűnt maszturbalas után?

Figyelt kérdés

Immár 3 hónapja nem csináltam mégis nagyon nagy késztetést érzek rá.

De valahol tudom hogy bűn és csak ezen kattog az agyam...

19 éves vagyok (sosem volt barátnőm. De nem is akarok.)

Érdemes elmenni pszichológus?



Értelmes válaszokat várok.

Előre is köszönöm


2019. aug. 10. 23:11
 1/6 anonim válasza:
74%

Érdemes elmenni, igen, pszichológushoz is... :)


Ha bűnnek éled meg, akkor kellett lennie valamilyen impulzusnak ami ezt okozatként kiáltotta nálad.Akár egy rossz szülői nevelés, akár egy transzgenerációs minta.

2019. aug. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

mert már dugnod kellene, és ezt te is tudod.

a masztizás a tiniknek való

2019. aug. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Persze, hogy késztetést érzel, úgy vagyunk biológiailag összerakva, alapszükséglet a szexuális élet. Pszichológus emiatt nem kell, barátnő kell. Vagy ha mégis kell pszichológus, hát az amiatt lesz, mert úgymond 'nem is akarsz' barátnőt. Miért nem? "Úgyse kellenél te senkinek", vagy "úgyse találok olyat, aki nekem megfelel", mi? Önbizalomhiány. Na ehhez kell a pszichológus!
2019. aug. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért az országban láthatólag nagyon odab**z a szexuális kultúra. :D Hagyjátok már békén szerencsétlent ezzel a barátnő-hülyeséggel. :D


Kedves kérdező!

Pszichológust, sőt inkább szexuálpszichológust lehet érdemes megkeresni, aki tud segíteni ezen a problémádon. Az önkielégítés a világ legtermészetesebb dolga, és nem jó, ha bűntudatod van utána. Ami esetleg igazolhatja, amit mondok, hogy a teljes önmegtartóztatást folytató férfiak (akik nem is végeznek önkielégítést és nemi életet sem élnek) kimutathatóan gyakrabban halnak meg prosztatarákban. Egy pszichológus megkeresése mindenképp jó ötlet, igen. :)

2019. aug. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Egyáltalán nem bűn csak olyan közegben élsz ahol ez bemagyarázták neked, vagy ezt hallottad. Ha nem akarsz barátnőt akkor ez van. A te korodban ez a dolog olyan, hogy éhes vagy eszel, szomjas vagy iszol, azok is bűnök? Ne viccelj már! Ez egy inger amit jó megszüntetni mert különben csak feszültséget okoz. Gondolj rá így amíg nincs barátnőd és felejtsd el a bűntudatot. Az csak a fejedben létezik. Miért lenne bűn? Kinek ártasz vele? Senkinek! Bűn amivel valaki másnak szándékosan rosszat okozunk.
2019. aug. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%

Igen, érdemes pszichológushoz menni.


"De valahol tudom hogy bűn "

Nem, nem bűn. Természetes dolog egy 19 éves srácnál-fiatal férfinál.

2019. aug. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!