Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez most ugye valami vicc igaz?

Árokpart kérdése:

Ez most ugye valami vicc igaz?

Figyelt kérdés
Itt ebben a topicban többen írták, hogy pszichiátrián elveszik bárkinek is a telefonját. Hála Istennek nem vagyok érintett, csak unalmamban keveredtem ide. Milyen alapon és főleg minek a céljából teszik ezt. Kit és mit veszélyeztet azzal a beteg, hogy hazatelefonál a hozzátartozóinak vagy bármelyik ismerőseinek. Meg azon csodálkozom, hogy ezt a hozzátartozók egyáltalán engedik és nem szólnak érte. Nem börtön ez tulajdonképpen, jó pl. az IMEI az tulajdonképpen az, de egy sima kórházi osztályon miért csinálják ezt. Telefonnal is kárt tesz magában vagy miért.
2019. aug. 14. 18:12
 1/9 A kérdező kommentje:
Ez a fidesz óta van így vagy előtte is így volt. Nem felháborító?
2019. aug. 14. 18:14
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lényegtelen ki van hatalmon mert nem a párt dönt hanem a terület szakértői vagy az a protokoll ami bevett vagy egyezmény ami előírja , szűk a mozgástér .
2019. aug. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezt értem, de mi okból nem engedik a betegnek használnia a saját telefonját olyan esetben is, akit nem is nyílvánítottak jogilag cselekvőképtelenné.
2019. aug. 14. 18:56
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem nagyon hinném azt sem, hogy szűk lenne a mozgástér, mert ha pl. az államfő megszólalna a televízióban ez ügyben, hogy ezt a gyakorlatot azonnal szüntessék meg mert emberi jogokat sért akkor kénytelenek lennének.
2019. aug. 14. 18:57
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a Balassa utcai klinikán voltam zárt osztályon, és tőlünk nem vették el a telefont, lehetett zenét hallgatni, videót nézni és a hozzátartozóknak is telefonálni.
2019. aug. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezek szerint akkor nem mindenhol.
2019. aug. 14. 19:20
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezért kell kettőt vinni, aztán a gagyit leadni...
2019. aug. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Vidéki kórház pszichiátriáján voltam többször. Igen, kezdetben elvették a telefont, mert a kapott nyugtatóktól alszol, és nehogy ellopják. Amikor beáll a terápia visszaadják, ha kéred.
2019. aug. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a lopsádok miatt veszik el néhány helyen, de főleg azoktól szokás, ahogy fentebb is írták, akiknek nem tiszta az ítélőképessége a betegsége vagy az új gyógyszer miatt és kihasználható, vagy egyszerűen rengeteg alszik és ellophatják. Amúgy is érdemes éjszaka a párna alá tenni mondjuk egy övtáskába és a karodra csavarni, tőlem eddig csak ruhát meg cipőt loptak kórházban.
2019. aug. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!