Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ugye ez a gondolat teljesen...

Ugye ez a gondolat teljesen irreális?

Figyelt kérdés
Ma voltam a pszichiáteremnél és amikor eljöttem Tőle, akkor előjött egy olyan gondolat hogy mi van ha esetleg volt az asztalán egy hatalmas kés és én leszúrtam vele. De egy orvos asztalán mit keresne egy hatalmas kés? Szerintem ez megint csak valami kényszergondolat lehet. Én ilyenre képtelen lennék!
2018. febr. 9. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel és mondd ezt el neki. Egyébként nyilván lehetetlen, pont a pszichiáter nem fog kést kitenni az asztalra.
2018. febr. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En pont most hallottam a radioban, hogy valaki leszurta a pszichiatert es mar keresik is a rendorok!!!! :DDDD
2018. febr. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na most komolyan. Mindennap kiirsz egy ilyen kenyszer gondolatodat. Mit mondott ra az orvos? Ad ra vmi gyogyszert?
2018. febr. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Látatlanban megnyugtatlak, hogy biztosan nem volt kés az asztalán.
2018. febr. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!