Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha Mr. Bean létezne, milyen...

Ha Mr. Bean létezne, milyen mentális betegséget diagnosztizálnának nála?

Figyelt kérdés

2019. márc. 25. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Túlzott elbutulás,és nagy humorista.
2019. márc. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Asperger-szindrómát. Bár én személy szerint nem teljesen ütöm meg a klinikai küszöböt, nagyon sok közös van bennünk; csak nekem maci helyett hangyászos plüssöm van. Persze lehetne még ráaggatni egyéb betegségeket, mint hogy skizoid, meg szelektív mutizmus, de szerintem az aspie mindent lefed nála.
2019. márc. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Nagy eséllyel autizmust. Önellátó, de limitáltan kommunikál, ragaszkodik a kis dolgaihoz, nehezen ért szót másokkal, hiányoznak a társas kapcsolatai.
2019. márc. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is az Asperger ugrott be elsőre :-)
2019. márc. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Megnéztem pár részt, és egyértelműen autizmus! A szociális normákkal abszolút nincs tisztában.
2019. márc. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10%
Szocio- vagy pszichopata is lehetne, amilyen genyó másokkal:)
2019. márc. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
19%
Hát nekem az utolsó az Asperger, ami beugrik, pedig többszörösen vagyok érintett, sok Aspergerest ismerek, többüket igen közelről. Egyrészt az Asperger diagnosztikai kritériuma az átlagon felüli IQ (ettől Mr. Bean igen messze van), másrészt az őket érdeklő témákról nagyon is szeretnek beszélni, hosszasan és választékosan (ilyet sem lehet tapasztalni Mr. Beannél). "Típusos" autista lehet, de Aspergeres egészen biztosan nem.
2019. márc. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!