Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Égető fájdalomat érzek a...

Égető fájdalomat érzek a mellkasomba, miért lehet?

Figyelt kérdés
Már lassan két hete, és lassan 4. Éve vagyok depressziós, de eddig még soha nem éreztem ilyen fájdalmat szó szerint ÉG, ÉGET, munkahelyen is kérdezgették mi bajom majdnem oszehanytam magam, már nagyon úgy érzem nincs sok hátra nekem, mindig depis voltam és rossz kedvű de ilyet még nem éreztem soha olyan mintha ÉGNE az egész mellkason mitől lehet ez?

#depresszió #Egéő fájdalom
2019. aug. 14. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
0-24 éget? Az égő mellkasi fájdalom a pánikroham egyik tünete lehet, de az nem folyamatosan. Pszichológusnak mondtad már?
2019. aug. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Voltam még nem csak pchiologusnál hanem psciáternél is meg vagy két évvel ezelott, persze akkor még nem volt ez, be akart fektetni ott meg mindenki tudja, hogy nem segítenek inkább befektetik oda a sok lelki beteget ,hogy nehogy ártsanak a több embernek ,jó elismerem van olyan kategória de szerintem ez még nem az, lehetne rajta segíteni de nem fognak mivel nem érdekel senkit ,hogy lelkileg milyen az állapota ,segítséggel lehetne teljes életet élni de a nélkül nem hiszem hogy bármilyen életét is fogok, élni főleg ezzel a fájdalommal ,amúgy nem 0-24 van csak onnantól amikor felébredek fent vagyok vagy 3-4 órát és ha egy valami miatt is rossz kedvem lesz akkor egesznap így fáj , esküszöm tényleg ahhoz tudnám hasonlítani mint mikor eg az ember lelke, iszonyat fájdalom ,nem tudom meddig bírom így de ez már szó szerint olyan mint ami ég
2019. aug. 15. 04:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Reflux?
2019. aug. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!