Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezt nem tudom feldolgozni,...

Ezt nem tudom feldolgozni, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Leszázalékoltként 8 órában dolgozom takarítóként, 4 óra délelőtt, délután szintén négy óra. Mindkét műszakot egy helyen csinálom. Az eddigi feladataimat pl levélseprés , udvari munkák, átvették a karbantartók, de engem is átvettek volna délelőttre, délután meg csináltam volna a másik takaritást. Azt mondta a cég aki engem foglalkoztat, hogy nem járulnak ahhoz hozzá hogy másik cég is foglalkoztasson, náluk kell maradnom 8 órában és amúgy is szükség van a munkámra. Majd két napja benyögték hogy lehet megszűnik a délelőtti műszak, és csak délután járhatok majd. Nem indokolják semmivel és biztos tényállást sem közölnek. A karbantartóknak már nem kellenék mert felvettek mást igy két szék közt esek a pad alá. Eddig többen mondták hogy nagyon gusztustalan ez az egész. Nem engedték hogy máshol dolgozzak, de most már ők is megfeleznék a.munkaidőmet.

Mit tehetnék? Teljesen kikészít pszichésen


2019. aug. 16. 11:38
 1/2 A kérdező kommentje:
Ez nekem 50.000 Ft fizetés veszteség lenne.
2019. aug. 16. 11:39
 2/2 anonim ***** válasza:

Kamuuuu!!!

Leszázalékoltként nem dolgozhatsz teljes munkaidőben.

Attól csökkent munkaképességű...


A másik hogy annyi részmunkás takaritó meló van a jófogáson hogy kb 10 perc lenne újat találni.

2019. aug. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!