Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi tegyek, ha az az érzésem,...

Mi tegyek, ha az az érzésem, hogy magamban beszélek?

Figyelt kérdés
Az emberek néha furán hátrafordulnak, de én nem veszem észre, hogy beszélnék. Valaki azt mondta, ha már ez felmerül bennem, akkor nincs ilyen gondom. Érjem be ennyivel, vagy tegyek mást is? Lehet csak a lépteimet hallják a hátraforduló emberek, de tartok tőle, hogy mormogok is valamit. Ez olyankor van gyakran mikor menet közben valamin mélyen elgondolkozom.
2019. aug. 19. 11:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Tegyél be hradsetet. Mintha telefonálnál.


Néha én is érzem igy. Van amikor furcsán néznek rám. Ilyenkor összeszoritom a számat. És megpróbálok nem gondolni semmire és nem beszélgetni magammal.

2019. aug. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem vagyok orvos de szerintem ez a spontán reakciód, hangosan gondolkozol nem nagy gond, bár ha nem vagy biztos, hogy beszélsz e indítsd el a hangrögzítést telefonon és hallgasd vissza így volt e. Én lehet így csinálnám.
2019. szept. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!