Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bolond lennèk? Kezdek már...

Bolond lennèk? Kezdek már magamban is kételkedni?

Figyelt kérdés
26 éves fiú vagyok de nem èrzem magam anyinak úgy viselkedek mintha legalább 10 evell fiatalabb lennék velem egykoruakkal nem jövök ki jól gyerekesnek tartanak ès leráznak egy idő utan ès èn magam se érzem anyi idősnek magam mint amennyi vagyok ideig óráig tudok felnotessen viselkedni de nem érzem magam jól benne :/ szeretnèk ezen változtatni szeretnék végre " felnőni" de fogalmam sincs hogy kezdjek bele :(
2019. júl. 14. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:
A kételkedés jó, mert ha szkeptikus vagy akkor kezdesz felnőni! A gyerekes viselkedés idővel "kikopik"! Másokhoz pedig ne hasonlítsd magad mert minden relatív!
2019. júl. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni miben nyilvánul meg a gyerekes viselkedés!
2019. júl. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja igaza van az előttem szólónak.Mesélj konkrét dolgokat,

mert ez így gyerekes lenne,mintha nem is érdekelne pedig te kérdeztél.És nem vagy bolond.

2019. júl. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!