Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szülő megteheti, hogy önhatalm...

Szülő megteheti, hogy önhatalmúlag pszichiátriai szereket ad a gyerekeinek, akár azok tudta vagy a tudtuk nélkül is?

Figyelt kérdés
Sajnos tudok ilyenről.
2019. aug. 19. 21:27
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Milyen kérdéseim? Linkeld be, mert nem írtam ilyet, eddig!
2019. aug. 19. 21:36
 2/13 anonim ***** válasza:
Nyilván te is tudod hogy nem teheti meg. Pszichiátriai szereket pszichiáter javaslatára lehet még csak kiváltani is, vénnyel.
2019. aug. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem találkoztam ezzel a kérdéssel, úgyhogy egyelőre bemegyek ebbe az utcába, bár lehet, hogy megbánom.

A szülő orvos nélkül nem tud gyógyszert adni, tehát a gyógyszert az orvos írja elő. És 14 éven alulinak biztos nincs beleszólása, mert nincs meg hozzá a belátóképessége. Ha a szülő valamilyen módon illegálisan szerez be gyógyszert, az kiskorú veszélyeztetése, és büntetendő.

Te honnan tudsz ilyenről? Ha kiskorú veszélyeztetéséről vagyis önhatalmú gyógyszerezésről, tehát mérgezésről tudsz, azt köteles vagy a bizonyítékaiddal együtt a rendőrség tudomására hozni.

2019. aug. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Magának, mármint a nőnek írják fel, Xanax stb. Aztán azt adja alkalmilag a gyerekeknek...
2019. aug. 19. 21:46
 5/13 anonim ***** válasza:
2019. aug. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Aki erre képes, meg is teszi. De ha kiderül, keményen megüti a bokáját.
2019. aug. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Egyiket sem én írtam, ráadásul 2018-as kérdések. Eddig 3-ból 0.
2019. aug. 19. 21:54
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Ja, mindig azt mondod, hogy te még nem írtál kérdést
2019. aug. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Még ha én is írtam volna ezeket a kérdéseket, amit nem, akkora főben járó bűn lenne itt kiírni két egymáshoz kapcsolódó kérdést, rá cirka 2 évre? Bűncselekmény netán, mert úgy teszel?


Miért, mi mást írhatnék, ha egyszer nem én írtam ide kérdést 2018 januárjában, nem fogom leírni, hogy pedig de. Nem vagy normális. Meg a logikádat sem értem, milen kulcsszavakkal dolgozol iit?

2019. aug. 19. 23:03
 10/13 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy illegálisan gyógyszerezi a gyerekét? Ő mondta saját maga?
2019. aug. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!