Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az alkohol masnal is elohozza...

Az alkohol masnal is elohozza a szorongast?

Figyelt kérdés

A kicsi becsiccsentes hasonlo tuneteket produkal, mint a szorongas/panik. Ilyenkor mindig megijedtem, hogy biztos megint panikolni fogok, es nem tudtam magam jol erezni, befeszultem. Most, hogy gyogyszert szedek nem ittam alkoholt egy eve. Amugy sem voltam nagy ivos, egy kis uveg Strongbowtol vagy egy pohar froccstol is mar panikoltam. Jart valaki hasonlo cipoben? Hogyan tudnam kezelni, es tudatositani magambam ug, hogy el is higyjem, hogy ez nem panik, csak bebeszelem magamnak?

21/L


2019. aug. 22. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

Igen. Nem szabad inni.

Nem létszükséglet szóval megoldható :)

2019. aug. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hat azert jo lenne tarsasagban neha meginni egy gyumolcsos sort, vagy ilyen minimalis kis lonyalat. Egyebkent nem iszok ennel tobbet, nem igazan szereti a gyomrom, felnyomja a savamat.
2019. aug. 22. 13:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem inkább felszabadulttá, vidámmá tesz egy kevés alkohol, nem a szorongás jön elő.
2019. aug. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
En a berugasra mindig azt hittem, hogy a panik eloszele.
2019. aug. 22. 14:01
 5/7 anonim ***** válasza:
depressziós tüneteket mutató kliensnél kifejezetten tiltólistára teszik, mert ha van szorongás akkor azt gyorsan felhozza a felszínre
2019. aug. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
En panikbeteg vagyok, depresszios szerencsere (le is kopogom) nem.
2019. aug. 22. 20:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért mert pánikbeteg vagy és nálad ezt váltja ki. Ha nem piálsz nincs probléma. Én se ihatok más okból nem nagy tragédia.
2019. aug. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!