Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy berúgás visszahozhatja a...

Egy berúgás visszahozhatja a szorongást, depressziót?

Figyelt kérdés

Nagyon magányos, szorongó ember voltam világéletemben. Természetesen igyekeztem mindenféle szerrel (gyógyszer, drog, alkohol) ezt elnyomni.


Most elindult egy nagyon erősen felfelé ívelő szakasz az életemben, elkezdtem kinyílni, bátrabb vagyok, csökkentek a szorongásaim. Lassan két hónapja nem rúgtam be, egy pár sör, vagy egy kis bor előfordult, de semmi komoly.


És holnap szeretnék berúgni mint a disznó.


Szerintetek emiatt visszaeshetek a pozitív folyamatokban? Lehet, hogy annak is köszönhetem azt a sok szépet amit mostanában átélek, hogy nem iszom?


Vagy lehet, hogy csak mulatnék egyet úgy istenigazából, és aztán tudnék tovább menni ezen az úton?



2015. júl. 26. 22:04
 1/2 anonim ***** válasza:
ha berugsz jobb ledved lesz sokkAL,de mikor kimegy belőled a pia rosszabb kedved lesz mint volt, mert a hirtelen feldobódástol visszább csökkensz.
2015. júl. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az alkohol ledönti a gátakat. Szóval előjöhet minden amit elnyomsz és nem biztos, hogy utána vissza fog zárulni. Az se biztos hogy a piától jobb kedved lesz... Én depressziós vagyok már sok éve és eddig csak olyan tapasztalataim vannak a piáról hogy még szarabbul lettem és bőgtem. Szóval én nem iszom, főleg társaságban nem.


De persze az egész elsülhet tök pozitívan is, eltüntetheti a szorongást, a rossz kedvet és lesz egy király éjszakád. Kívánom hogy az utóbbi legyen, de mint kifejtettem a gát ledöntés nem csak felszabadíthat de ki is készíthet. Hogy nálad mi lesz az nem tudom min múlik.

2015. júl. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!