Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Drogként függök egy gondolattó...

Drogként függök egy gondolattól, hogy űzhetném el?

Figyelt kérdés
Plátói szerelmem összejött valakivel, aki a koléganőm és akivel már alapból nem szimpatizáltam, és ez talán még nehezíti is a problémát. Napjában többször azon kapom magam, hogy arról fantáziálok, hogy szakítanak, tudom, hogy ez borzasztó, tudom, hogy nem kéne, tudom, hogy borzasztó gonosz dolog, és nem akarok erre gondolni, de mikor nyugtalan leszek, megérkezik ez a gondolat, mint egy hívatlan vendég, és próbálom mindig rajtakapni magam, mert tudom hogy ezzel csak a saját szomorúságom hosszabbítom, de hónapok óta nem tudok túllendülni ezen. Nem is feltétlen akarnék ezután a sráctól semmit szerintem, de mégis ez a gondolat mint valami drog, folyton előjön, amikor az agyam menekülőt keres. Hogy tehetném le azt, hogy folyton ezt kívánom?
2019. aug. 22. 18:26
 1/1 anonim ***** válasza:
pszichológus
2019. aug. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!