Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen jó technikákat tudtok,...

Milyen jó technikákat tudtok, amivel el lehet terelni a figyelmem valami zavaró gondolattól?

Figyelt kérdés
Van egy olyan tulajdonságom, hogy ha van valami zavaró gondolatom, akkor folyton az jár a fejemben, bármit is csinálok, és próbálnék arra az adott dologra koncentrálni (legyen az akár szex is), és kiélvezni, de mindig az aggasztó dolog jár a fejembe, és utólag mindig megbánom, hogy miért nem élveztem inkább ki a pillanatot. Valami jó módszert ez ellen tudtok? (enyhe OCD-m van)

2015. febr. 20. 23:10
 1/2 anonim ***** válasza:

relaxáció,gondolat stop módszer,jóga,meditáció:)

nekem is kényszergondolataim vannak...nehéz ügy,megértelek!kemény helyzet!

2015. febr. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
...mocsok leszek de a kutya hapast szorivel gyogyitom...sokat kepzelodtem vallasos koromban hogy en leszek az antikrisztus tudod aki messias fele de nem tartja magat a bibliai elvekhez es olyan rendszert hiv elo hogy az emberek tobbsege zombikent hodolnak minden csodanak tuno esemeny elott...ma mar hasznat veszem az ilyen kepzelodesnek egyre tobb jelensegrol tudok meg olyan infot amit nem tanitottak sehol de elfogadtam hogy pl diktatornak csak akkor tudok jelentkezni ha foglalkozom a politikaval aztan kozben el kezdtem biralni a rendszert es minden media hirt atszurok az eles latas tolcseren...meg mindig nem vagyok emberevo sot a gonosz bunozoket is sajnalnam levadaszni tul gyenge vagyok hozza es igy beintek az ilyen erzeseknek
2019. szept. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!