Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichologushoz megyek, lenne...

Pszichologushoz megyek, lenne par kerdesem (? )

Figyelt kérdés

En igazabol azert megyek, mivel a szuleim mergezo szulok es egyre rosszabbul viselem. Ez nem fizetos dolog, gyermekpszichologia. 17 vagyok.

Anyamnak azt mondtam, hogy a suli miatti stressz miatt szeretnek jarni. Ami reszben igaz is, mert ott is vannak gondjaim.

Ugyanehhez a pszichologushoz jar testverem is, tehat sokszor beszel anyammal, van hogy kulon is.

Elmondhatja neki azt, amit en mondok neki? Mert azt nagyon nem kellene.(tudniilik anyam egybol elmondja apamnak is)

Mennyit mondhat neki?

Nem nagyon bizok igy meg ebben.

Es egy orvossal is beszelnem kell anyamnjelenleteben. Itt is eleg ha csak ezt mondom el? Hogy nem szeretem a sulit, stresszelek, onbizalomhianyom van?

Anyam azt mondta hogy o amugy nem vesz eszre rajtam semmit. Pedig nagyon ki vagOk


2019. aug. 23. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:
A pszichológus nem mondhatja el se anyádnak, se testvérednek, hogy mit mondtál.
2019. aug. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Off, de nem lenne jobb másik pszichológushoz menni? Aki nem kezeli a tesód. Tudod, mert a tesód is mondhat dolgokat mondjuk rólad, amit te is elmondasz a pszichológusnak, és két tök más sztorit hall ugyanarról a témáról tőletek, szóval érted...
2019. aug. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!