Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha zárkózott, illetve félénk...

Ha zárkózott, illetve félénk srác vagyok hogyan tud a pszichológus ezen segíteni?

Figyelt kérdés

2019. aug. 25. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
28%

Rávezet, hogy nincs értelme félénknek lenned, senki nem fog bántani, vagy ha igen, az is hozzátartozik a személyiséged fejlődéséhez, illetve az emberi léthez.

A félénkséggel semmire nem jutsz, de a bátorsággal igen, ezért érdemes bátornak lenni.


Sok sikert! Egy pszichológus

( Nem kérek privátot, köszönöm!)

2019. aug. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért nem kérsz privátot?
2019. aug. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#1 király pszichológus lehetsz.

Egy átlag szorongó ezeket pontosan tudja. És ha nem lennének fobiái másként is csinálná, csak NEM TUDJA, mert fobiája van.


Amit mondtál kb annyi értelme, mint egy téroszonyost azzal gyógyítani, hogy elmondod neki, hogy "onnan úgysem eshetsz le, nincs értelme félned".

A tériszonyos is tudja, hogy pl nem eshet át a fémrácson, csak fél, mert fobiája van!

2019. aug. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg egy jó pszichoterapeuta tudja oldani a gátlást.
2019. aug. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Nekem is vannak hasonló nehézségeim,én pszichoterapeutához fogok nemsokára menni kognitív viselkedésterápiára!

2019. aug. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!