Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A beteges ragaszkodás mitől...

A beteges ragaszkodás mitől lehet? Mi lehet erre a megoldás?

Figyelt kérdés
Ha valakivel jó kapcsolatot alakítok ki akkor egy idő után elkezdek betegesen ragaszkodni hozzá. Ez van akkor is ha valakit első látásra meglátok. Mintha függenék tőle. Jelenleg is keresek valakit akivel egyszer beszéltem de ez már több hónapja volt és mellesleg csak akkor láttam elsőre és utoljára. Nem tudom abbahagyni a keresését. Általában hónapokban,évekbe telhet mig valakit teljesen elengedek. Mit tegyek?
2019. aug. 25. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Társfüggőség
2019. aug. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Néémethi Erika YouTube csatornáján elég sok videós anyag van, amiben elmagyarázza hogy mi van akor ha más embereket jelöl meg az agyad mint a boldogság forrásai, és ragaszkodsz hozzájuk. Alapvetően erre sok helyen lehet a válasz főleg időbne, talán gyerekkorodban elhagyott valaki nagoyn fontos, akár meghalt esetleg egy fontos családtag. Pszichológushoz érdemes lenne elmenni a problémával, amíg nem nehezíti meg a mindennapjaidat is, ha nincs rá pénzed akkor tb-re
2019. aug. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!