Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális ez a nyár végi...

Normális ez a nyár végi levertség?

Figyelt kérdés

Ilyenkor nyár vége felé, mikor már látszik hogy nem olyan szögben süt a nap mint nyáron, az ereje se olyan már, hamarabb sötétedik, a növények is elvirágoztak, stb.

olyan levertnek, nyomottnak érzem magam hogy borzalom. Nem kötődik az őszhöz semmi rossz élményem, egyetemista vagyok és szeretem, nem a tanévkezdés miatt van. Csak egyszerűen ez a nyár elmúlása borzalmasan rossz érzést kelt bennem. Másnak is van ilyen?


2019. aug. 26. 13:19
 1/6 anonim válasza:
Együttérzek...
2019. aug. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bennem meg valamiért pont, hogy jó érzést kelt az ősz. Nem tudom megmagyarázni miért, hiszen a nyarat is szeretem. A tél az az évszak ami engem lelkileg le szokott húzni.
2019. aug. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én még nem érzem olyan temetnivalónak a nyarat, még sokáig világos van, és rohadt meleg, persze már nem lesz ez sokáig így, és nagoyn so kelmúlt évben voltam így mint te, most először nem, mert hát...a szeptember is ígér jó dolgokat, töltsd meg valahogy várnivalóval találkozókkal, személyes projektekkel, és akkor megy tovább a lendület.
2019. aug. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van ilyen de gondolj arra hogy mindig jön ùjbòl a nyàr ;)
2019. aug. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is...

Azzal vígasztalom magam, hogy valaminek a vége, az mindig egy újnak a kezdete is.

2019. aug. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen,én is így érzek.

Lehetne mindig nyár.

2019. aug. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!