Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Utálom a nyarat. Ki van még...

Utálom a nyarat. Ki van még így ezzel?

Figyelt kérdés
Még csak most kezdődött el a nyár, de már most gyűlölöm az egészet! Mindenki feszült, ideges, türelmetlen, sajnos én is. Én már régebb óta, de ez más dolog miatt van. Az idősek legtöbbje tudja, hogy rosszul lesz a melegtől és mégis a legnagyobb melegben indul el otthonról. munkahelyen is 100 órákat túlórázunk! Van olyan kolléganő, aki a 3 hónapban /június-július-augusztus/ elmegy 10 nap szabira! Nem értem, hogy ez hogy lehetséges, ill. ezt a vezetőség miért engedi.

2019. jún. 14. 12:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

Van olyan kollégád, aki nyáron elmegy nyaralni? De durva.


Én se szeretem a nyarat, mert meleg, mindenki izzad, kötelező strandra járni, rövid cuccokat hordani, a borotva tönkreteszi a bőröm, a folyamatos hajmosás kihozza a hajamból a színezőt, mindenki folyamatosan itthon van és nincs egy perc nyugtom se. Süt a nap ezerrel, egyfolytában kenegethetem magam 50+os naptejjel, mert leégek a kisbolt felé menet is, nem tudok napszemüveget hordani, mert sima szemüvegem van, és minden tele van gyerekekkel.

2019. jún. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Èn is utálom,de nagyon! Forróság,idióta-türelmetlen emberek az autóban,utakon. Így van,ahogy írtad! Van olyan kollégina, aki már jó előre még márciusban lebeszélte a szabadságát a másik kárára. Van olyan dolgozó is,akit alig látni a melóhelyen nyáron,csak itt-ott :/
2019. jún. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kedves első, nem arról van szó, hogy nyáron elmegy nyaralni, mert én is megyek. Hanem arról, hogy mind a 3 hónapban megy 10 napra. Vagyis a fél nyarat otthon tölti. Ez volt tavaly nyáron is.
2019. jún. 14. 12:32
 4/11 anonim ***** válasza:

Talán kisgyereke van és így tudták beosztani a nyári felügyeletet?


Amúgy én is utálom a nyarat, mert nem bírom a meleget, vizes lesz a hajam, ciki.

2019. jún. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Van gyereke, de az a gyerek lassan már 15 éves lesz. Szerintem egy ekkora gyerek már vígan el van egyedül. Én legalábbis régen el voltam. Sőt, sokszor már örültem is neki, hogy egyedül vagyok, és azt csinálhatom, amit akarok.
2019. jún. 14. 16:31
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

De sok bajotok van! Én panelban lakom,minden nyáron 30-33 fokban fekszem, kelek,nincs légkondim, kerti medencém, pénzem nincs vízpartra menni. A munkahelyen hűvös az épület, úgyhogy örülök, hogy 8 órában van hűvös is. Az én kolléganőim is 10-10 napra mennek minimum nyáron szabira mert sok napjuk van a koruk miatt.

Volt idő, amikor aludni jártam haza nyáron a sok túlórától, de laglább légkondis helyen voltam.

Nem szereted a munkádat, megértem a nyűgödet. Ha szeretnéd amit csinálsz és még jóban is lennél magaddal, akkor ez a kérdés meg se születik.:-)


Minden relatív.

2019. jún. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is utálom.


Cserébe a többi három évszakot élvezem. :) Legyen tél, tavasz vagy ősz, én meglátom a szépségét. A nyárnak még nem tudtam.

2019. jún. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Manapság a gyerekeken kívül lassan már mindenki.

Ha nincs valami extrém kedvező időjárási együttállás (mint májusban), és a napnak lehetősége van sütni, akkor egyből 35 fok van folyamatosan. Irodában nuku klíma, de bezzeg ki..szott dress code az van. (Persze csak férfiaknak, a nők nagyjából annyi ruhában vannak, mint amikor strandra mennek).

2019. jún. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Utálom a kánikulát.
2019. jún. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem a nyarat. Őszt és a telet szeretem.. bár lenne inkább mindig tél
2019. jún. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!