Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 2 éve meghaltak a babáink....

2 éve meghaltak a babáink. Lehet ezután normális életet élni?

Figyelt kérdés
2 éve születése után 4 napig éltek a gyerekeink (ikrek) Azóta sajnos folyamatos halálfélelemben élek... Nem tudom elfogadni hogy a férjemet is bármikor elveszíthetem és ő is engem... Azóta semmi sem a régi... Nem tudunk örülni semminek... Nincsenek ünnepek nincs egy nyugodt kikapcsopt időnk csak a gyász... Nem merünk a jövőre koncentrálni... Tervezni hiszen már tudjuk hogy bármikor történhet bármi... Borzalmas így "élni" de nem tudom hogyan lehetne jobb :(... Azóta is várom hogy az idő majd minden sebet begyógyít de sajnos nem úgy néz ki

2019. aug. 28. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Reszvetem :(

Talan megprobalkozhatnatok egy jo szakemberrel.. kitartast!

2019. aug. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az idő nem gyógyít be semmilyen sebet, azt a te mentális munkád tudja megtenni, ami időbe telik, de messze nem cska időből áll.


Borzalmas hiba azért nem élni ma, mert lehet holnap meghalunk, hisz ma még élünk, és talán ez még évtizedekig így is marad. A gyászfolyamat kb 1 év, ha ez 2 éve van akkor nagoyn fontos lenne szakértőhöz fordulni, ilyenkor, és főleg ilyenkor az ember nem is a személyeket gyászolja, hisz személyük még nem igazán volt, hanem a közös élet ígéretét, a saját várakozásait, és reményeit. Kezd meg a munkát egy pszichológussal, ha nincs rá pénz akkor TB-re de el kell kezdeni, ez nem maradhat így. Oké, bármikor történhet valami...és h anem történik, akkor 20 év múlva azzal kell szembesülni, hogy az ettől való félelem történt csak és kizárólag egész idő alatt...

2019. aug. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2019. aug. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogyan haltak meg egyszerre?
2020. szept. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!