Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen pszichés zavarra jellemző?

Milyen pszichés zavarra jellemző?

Figyelt kérdés
Ha a férjem folyamatosan olyanokat vág a fejemhez,amit nem én csinálok hanem ő? Mintha magáról beszélne úgy,hogy azt a dolgot én csinálom,én vagyok olyan. Egy példa:Én dolgozom napi 10-12 órát,mert nincs pénzünk és muszály. Reggel 6-tól,este 6 mire hazaérek.Útközben bevásárlok.Mikor hazaérek,jön a házi munka,főzés,mosás,takarítás.Gyerekek,állatkák. Ezt mindet nekem kell csinálni.Este 10-kor mint egy hulla esek be az ágyba,fél 5 kelek.Neki van egy már nemműködő vállalkozása,ami pénzt nem hoz csak visz,tele tartozással. Egész napja abból áll,telefonálgat,internetezi,jön-megy,pihen.És egyfolytában engem csesztet,hogy én nem csinálok semmit,csak pihengetek,meg a telefont bújom. Meg azt mondja,igazán csinálhatnál már valamit,hogynéz ki ez az udvar? Meg azt hogy én semmire nem vittem az életben,holott neki érettségije van,nekem 2 diplomám,mindig volt jó munkám.És sorolhatnám. Mintha magáról beszélne úgy,hogy én vagyok olyan. Mi ez? Régen nem csinálta.Folyton veszekedést provokál,és utána azt mondja,én imádok veszekedni. Nem érte.
2019. aug. 29. 08:38
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Ez egy narcisztikus f***fej. Így lehet a legjobban jellemezni, és nem ertem, hogy minek vagy meg vele egyutt.
2019. aug. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Add be a válópert! Vagy észhez tér vagy megszabadulsz tőle és egyel kevesebb hülyét kell eltartanod
2019. aug. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Önimádat.Kevés az esély,hogy megváltozzék.Nem fogod sokáig birni,idegileg belerokkansz.
2019. aug. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Igen, a narcisztikus egy elég jó leírás: [link]

A vállalkozának sikertelensége nyilván nagyon megtépázta az önértékelését legeslegbelül. Szerencséjére ő erről nem tud, és az egész feletti rosszérzését másra önti.

Ha ő valóban narcisztikus akkor:

1. A kezelésének esélye majdnem nulla [link] ti. ő tökéletes, neki nincs (nem lehet) baja, te vagy a hibás.

2. A párkapcsolatból kilépés az egyetlen olyan út, amivel nem károsodsz hosszabb távon érzelmileg. Hölgyismerősöm is ilyen cipőben járt. Az egyik majdnem 10 év és 2 gyerek után rakta ki a pasast, a másik 2 narcisztikus után, terápiával ismerte fel a saját baját, és a a 3. narcisztikussal már össze sem jött.

2019. aug. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Van 2 diplomád, legyen eszed is! Ne hagyd, hogy egy ilyen elmebeteg kihasználjon!
2019. aug. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ő sajnos egy idióta ember.

Nem is tudom miért vagy olyannal aki ilyen szinten bánik veled....

Az szerintem lényegtelen hogy mi ez, vagy miért csinálja.

Mert megváltozni úgysem fog.

2019. aug. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ferfikent sertoek neki ezek a kulonbsegek es masra tereli a hianyossagait, hibait. Onertekelesi problemai vannak sztem.
2019. aug. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem mentális zavar, simán egy se.ggfej.
2019. aug. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hirtelen azt hittem,hogy én irtam ki ezt a kérdést.Velem ugyanez a helyzet, amiket leirtál.Egyszerüen nem tudom,hogy mit tegyek ellene.
2019. aug. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Bántalmazó magatartás és nárcizmus. Ez nem úgy "pszichés zavar" hogy szegényke valami betegség folytán nem ismeri az igazságot vagy tévképzetei vannak.
2019. aug. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!