Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borderline. Kezdek darabokra...

Borderline. Kezdek darabokra törni.17/F Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Már nem bírom a szenvedést. Egyszerűen megakarok halni.

Többször voltam korházban. Van kezelésem is. Járok pszichologushoz is, szerinte borderline, de nem mondhatja biztosra.

Volt öngyilkpssági kísérletem is.

A korházban is vágdostam magam, egyszerűen nem bírtam a szenvedést ami én vagyok.

Az én hibám. Nem tudom mivel vethetnék ennek véget. Van, hogy egy ideig jól vagyok, de nem tart sokáig.

Folyamatosan szorongok, megőrít, széttipor teljesen.

Sokat sírok, pánikrphamaim is voltak.

De mostmár nagyon fáradt vagyok, de nem kérhetek szünetet, mert nem tudok irányítani.

NEm értem önmagam. Mostmárvelviselhetetlen ami vagyok.

Összetörtem.

Nem akarok érezni, megölnek az érzések.



2019. aug. 31. 20:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha szívok nem szorongok, nem gondolok túl dolgokat, nem agyalok olyan dolgokon amikre nincs ráhatásom. Nem érzem magam magányosnak ha akár 1 hónap is eltelik úgy hogy csak a munkatársakkal találkoztam. Beszívva jobban tudom kezelni az érzelmeimet, nem hatalmasodnak el feltettem, reálisabban látom a dolgokat, saját helyzetem. Beszívva még véletlenül sem terrorizálom érzelmileg, nem bántom szavakkal. Beszívva az se zavar ha legyőznek a játékba, jobban szeretem nézni a halaimat. Beszívva nem töröm el a kezem a falba, nem szúrok kulcsot a combomba, nem verem véraláfutásosra a fejem a zuhanyrózsával, nem zúzok szét tárgyakat...
2019. szept. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
De bennem van nárcisztikus is, a végletek embere vagyok. Jobbnak, szebbnek, okosabbnak érzem magam mindenkitől, mégse tudom elképzelni hogy bármelyik normális lánynak pont én kellenék... Azt se tudom mikor volt utoljára barátnőm, szerintem több mint 10 éve.
2019. szept. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nemtudom már melyik válaszoló mondta ezt a baromságot, de eszedbe ne jusson szívni! Sokkal rosszabb is lehet az állapotod meg akkor is ha átmenetileg jobb. Nem egy ember lett skizofrén drogok hatására. Nekem a terapom egyszer elmagyarazta, hogy mi, mentális betegek sokkal érzékenyebbek vagyunk a drogokra, meg akkor is ha az csak fű, és nem úgy reagálunk rá mint egy stabil ember. Elmagyarazta, hogy egy mentális betegbol lehet valaki skizofrén.... Sose kezd el.... Sose

Ismerek olyat, aki drog miatt skizo lett, hidd el, van elég bajod, nem kell még tetozni.

2019. szept. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
74%
Csak épp a személyiségzavar nem betegség, állapot, amit meg lehet tanulni kezelni önismerettel. Szóval ja szívni kell mint atom, ma is jól rottyra vágom magam, mem is fogok felesleges dolgokon agyalni. Megnézek 1-2 nyomasztó ingmar bergman filmet.
2019. szept. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Ma annyi alkoholt ittam, hogy részeg legyek, hogy tűnjön el ez a kínzó depresszió és szorongás. Egy darabig jó volt.

Az iskolával csak szarabb lesz. A szociális fóbiám segít majd, hogy mindennap a wc ét járhassam.

Jönnek a pánikrohamok is majd. Nem kell félteni őket. Csak aludtak egy kicsit.

De mivel mostmár itt az iskola, miért is ne jöjjön elő a pánikroham.

Újra szarnak érezni magam. Nem tudom, hogy még egy évet letudok húzni magammal.

Sírni akarok,sírni, és csak sírni most.

De leszarom már, nem érek el semmit azzal ha sírok.

2019. szept. 7. 01:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!