Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyereknek szexeltem a hugommal...

Gyereknek szexeltem a hugommal, de nem volt behatolás. Ezért félek a szextől és a csajoktól?

Figyelt kérdés

2019. szept. 2. 11:04
1 2
 11/17 anonim válasza:
58%

"Hidd el sokan vannak így, testvérrel, unokatestvérrel felnőtteset játszanak."


Ez csak féligazság. Felnőtteset valóban játszanak, pl. mi a húgommal X-aktákat játszottunk, hogy FBI nyomozók vagyunk. De olyan eszünkbe se jutott, hogy szexuális játékokba fogjunk.


Ne akard az elmebetegséget megmagyarázni tehát!

2019. szept. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Hát azért 8 évesen már tudja az ember mi a dörgés
2019. szept. 2. 11:39
 13/17 anonim ***** válasza:
50%
Komoly arc vagy.:) Én 15 évesen még lelkesen legoztam.
2019. szept. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Felétek nem kezdődött még el az iskola? Mit keresel te ilyenkor a gép előtt?
2019. szept. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Azért 9 évesen ilyen kérdést, wazze...
2019. szept. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én a szomszéd kislánnyal nyomattam, kérdező. Papás-mamás, doktor bácsis, mindegy, csak meztelenkedni kelljen. Természetesen ez még messze nem a szexről szól, mindössze egy kíváncsi izgalom, ami vele jár. Nálunk a lány szülei verték ki a hepajt, mindenféle perverz liliomtiprónak, meg isten tudja mi mindennek elhordtak, szegény anyám nem győzte csitítani a kedélyeket. Szóval ha valakinél, nálam aztán kialaulhatott volna valami gátlás a csajokkal, de ne történt semmi ilyen. Sőt. Csak hasznát láttam, hogy már gyerekként, játék közben megtapasztaltam a fiúk és lányok közötti gondolkodás- és lelkivilágbeli különbségeket.
2019. szept. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Azért ez mar beteg hogy a saját hugaval..
2019. szept. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!