Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 24 évesen miért érzem még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 évesen miért érzem még magam gyereknek, illetve miért nem érdekelnek a csajok, ha sosem volt?

Figyelt kérdés

2019. júl. 9. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Hát ezzel eléggé egyedül maradtál.
2019. júl. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert?
2019. júl. 9. 17:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert nem engedtek felnőni a szüleid. Cink, ha nem indulsz rá a nőkre. Cerka működik rendesen? 31F
2019. júl. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen cerkaa működik
2019. júl. 9. 17:20
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Eddig nem ismertem olyan 24 évest aki hetero és nem érdeklik a csajok, de biztos létezik. Valahol...
2019. júl. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Érdekelnek csak gátlásos vagyok nagyon és már nem tudom megnézni őket
2019. júl. 9. 17:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Na akkor tisztázzuk, hogy valójában nem az a gond, hogy nem érdekelnek a csajok, meg hogy nem vagy még felnőtt, hanem az, hogy gátlásos vagy és emiatt 24 évesen nincs és még soha nem is volt barátnőd.

Az előző hozzászólókkal ellentétben azt tudom neked mondani, hogy egyáltalán nem vagy egyedül, legfeljebb csak erőteljes kisebbségben vagy. Megnyugtatásod okán, vannak olyanok is, akik csak 40, vagy 50 pár éves korukban voltak először nővel. Hozzájuk képest pl. jól állsz, de én azt tudnám neked tanácsolni, hogy ne várj addig, mert ezzel mégiscsak kellene valamit kezdened. Tehát nem szabad belenyugodni ebbe a helyzetbe. Először azt kellene kideríteni - ha nem tudod még -, hogy mitől alakult ki ez a gátlásosságod. Ez rendszerint a sikertelenség, illetve a rossz tapasztalatok miatt szokott lenni. Pl. visszautasítottak eddig azok a lányok, akikkel próbálkoztál, esetleg valamelyik mondott valami durvát is és ez teljesen elvette a kedvedet. Amennyiben ez a helyzet, akkor a megoldás az, hogy ennek ellenére sem adod fel. Tudom, könnyű ezt mondani, de a tanácsom az, hogy ennek ellenére is próbálkoznod kellene. Hidd el, nagyon kevés olyan pasi van a földön, akit még sosem utasított vissza egy lány sem és minden nővel össze tudott jönni, akivel eddig csak akart. Bizony még a jó külsejű és jó szövegű férfiak is esélyesen jártak már így. Én is, nem egyszer és nem kétszer. Ezen nincs mit szégyellni, teljesen emberi dolog, hiszen nem tetszhet mindenki mindenkinek. Férfiak tucatjait utasítják vissza nők, nap mint nap. Ettől nem szabad félni, mert akkor sosem fogsz belekezdeni. Ha kikosaraz egy lány, egyszerűen tovább kell lépni és kész. Keresel valaki mást. Előbb-utóbb csak összejön valakivel.

Esetleg hasznos lehet még, ha segítséget kérsz, pl. egy nő ismerősödtől. Vagy akár kereshetsz a neten is olyan lányokat, akik a gátlásosabb fickókat kedvelik. Kevés ilyen van, de azért akad. Vagy dolgozhatsz azon is, hogy megváltozz, vagyis változtass a gátlásosságodon, szerintem ez lenne a legjobb. Tehát a tanácsom az, hogy bárhogy is, de próbálkozni kell, akkor is, ha nehéz és akkor is, ha eddig még sosem volt sikered. Ha nagyon nem megy, akkor viszont szakemberhez kellene fordulni, elsősorban szexuálpszichológushoz.

A másik dolog pedig, hogy ugyan a felnőtt léttel többé-kevésbé ezek a dolgok is együtt járnak, de végső soron nem attól leszel felnőtt, ha van barátnőd, vagy randizol, esetleg szexelsz. Sokkal inkább attól, ha pl. van egzisztenciád, vannak céljaid, önálló vagy, el tudod tartani magadat és sok dologgal kapcsolatban felelősségteljesen gondolkozol.

2019. júl. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!