Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan ember akinél nem...

Van olyan ember akinél nem hatnak különféle szorongásoldók?

Figyelt kérdés

Régebben szedtem, de egyik sem hatott. A pszichológusom egyre erősebb szorongásoldót írt fel, de sosem tartott ki a hatása 2 hétnél tovább.

Szóval a kérdés az lenne, hogy van-e arra esély, hogy nálam nem hatottak ezek a gyógyszerek?



2019. szept. 9. 23:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet h rossz gyógyszert adtak. Van akinel tobb próbara sikerul eltalalni a megfelelot. Nyugodj meg! Am publikus a problemad?
2019. szept. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Több gyógyszert is kipróbáltunk, egyre erősebbeket is írt fel a pszichológus. Egyébként nem szeretnék róla beszélni hogy miért szedtem, de már sikerült a gyógyszer nélkül megoldani a problémáimat. :)
2019. szept. 10. 00:15
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

Pszichológus mióta ír gyógyszert?

Ez nekem új.

2019. szept. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen tudom, megint kevertem a pszichológust, a pszichiáterrel. Bocsánat! De nem ez volt a kérdés.
2019. szept. 10. 23:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Es nekem se hatnak nagyon
2019. szept. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Halljatok letiltott itt a rendszer nem tudok kerdest feltenni visszaoldanak majd?
2019. szept. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!