Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen betegség az ahol...

Milyen betegség az ahol valaki kőbutának állítja be magát mindenki előtt?

Figyelt kérdés

Ismerek egy ilyen srácot. Szimpatikus, rendes gyerek. Nagyon választékosan beszél, azt hittem egyetemet végzett. Ehhez képest magáról azt állítja, hogy nem tud írni és olvasni sem, 8 általánosa van. Mindenki így tudja. 26 éves amúgy. Megkérdeztem a húgát erről, ő azt mondta hogy mentális beteg a testvére és nem kell elhinni amit mond, ez a mániája. 21 évesen egyetemi diplomája lett és két nyelvvizsgája is van. Ehhez képest azt mondta nekem, hogy nagyon büszke rá, hogy én nyelveket beszélek és neki ilyen ismerőse van.

Mindenkivel ezt játsza, nem csak velem. Bármilyen helyzet van, totál debilnek mondja magát aki nem tud számolni se.


Mi lehet ennek a betegségnek a neve? Utánaolvasnék a neten.


2019. szept. 12. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Az nem beteg,csak nagyon jól eltudja játszani ezt a szerepet .Neki valóban a színművészetire kellett volna járni .
2019. szept. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Erre inkább azt szokták mondani, hogy nagyfokú önbizalomhiány. Vagy tévednének?
2019. szept. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!