Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van olyan nap, amikor...

Miért van olyan nap, amikor teljesen szétesek mentálisan?

Figyelt kérdés

Egy színvonaltalan iskolába járok, ennek ellenére érdeklődök a tudományok technikai újdonságok iránt, gyakorlom a problémamegoldást (hibakeresés és elhárítás) a számítástechnikában.

Általában minden jól megy, hónapokig rendben vagyok fejben, egyszer csak történik velem valami, ami mindent meghatároz és aznap megmakacsolom magam, nem vagyok hajlandó dolgozni, úgy gondolom semmibe vesznek engem és a munkámat, mit tegyek ez ellen, hogyan éljek harmonikusabban, hogyan menjek okosabb közösségekbe a színvonaltalan iskola helyett?

( Kb 2-3 havonta egy ilyen nap van, régebben sokkal több volt, "egész nap masszírozom a lelkemet")


2019. szept. 12. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:

"egyszer csak történik velem valami, ami mindent meghatároz"


Pontosan mi váltja ki belőled azt, amikor ennyire kibuksz? Ezt jó lenne tisztázni.


Szerintem válts iskolát, valami erősebbet, ahová okosabb emberek járnak.

2019. szept. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha van lehetőséged, keress jobb iskolát. A motiváció sokunknál véges, nem vagy egyedül azzal h néha elhagyod magad. Vannak ilyen motivációs könyvek vagy videók, azok segíthetnek az önértékelésed javításában és az ilyen helyzetek kezelésében. Szerintem a legfontosabb most hogy olyan képzést és társaságot találj ahol fejlődni tudsz. Ha nem sikerül iskolát váltani akkor is kereshetsz ilyen közösséget akár online akár irl.
2019. szept. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Probald figyelmed až etrended, mit eszel olyan napokon, vagy elotte.
2019. szept. 13. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"figyelni az..." (bocsanat, až automat. szoveg).
2019. szept. 13. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!