Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt valakinek alvásparalíz...

Van itt valakinek alvásparalízise?

Figyelt kérdés
Mar egy hete minden éjszaka alvási bénulásom van, olyankor nehezen kapok levegot is, szó szerint, mintha órákig tartana. Kozben szoktam hallani olyan dolgokat amik nincsenek is ott.
2019. szept. 15. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:

1x jártam úgy, hogy rémálomból felkeltem, pár mp ig nem tudtam megmozdulni, meg vagy egy percig nem tudtam megszólalni.

Para volt, lekopogom, nem volt többet.

Nem is tudom, neurológushoz lehet vele menni elvileg.

2019. szept. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Eddig ötször volt.
2019. szept. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos egy hete mar minden ejszaka van, kozben suttogast hallok a fulembe es erzem, hogy ram szallnak a madarak, vagy valaki bokdos kozben, olyan mintha felkelnék mindig aztan vissza zuhanok a testembe es kezdodik minden elorol. Ez megy egesz ejszaka.
2019. szept. 16. 19:03
 4/5 A kérdező kommentje:
Kerestem mar sámánt is.Sztem segíteni fog, remelem.....
2019. szept. 19. 17:20
 5/5 anonim válasza:
Pszichológust, vagy inkább pszichiátert keress, ne sámánt. Nyugodj meg, csak az agyad csinálja, le tudod küzdeni.:)
2019. szept. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!