Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Anorexia, kórház kirúgás?...

Anorexia, kórház kirúgás? (Help, többi lent)

Figyelt kérdés

Bekerültem kórházba 170cm 43 kilóval tegnap,és alá írattak velem egy papírt,hogy kötelező a napi 2db nutri max és nem fogyhatok,különben keret szegésnek minősül és ‘kirúgnak’ a kórházból...

Ezt megtehetik egy olyan emberrel akinek már szomatikus problémái is vannak?

Rosszul működik a vesém,szívem sem a legjobb,gyomrom is nagyon oda van jelenleg.

Olyan nehéz elhinni,hogy csak úgy kirúghatnak egy ilyen betegséggel...

De ha mégis.

Melyik korhazban (mindegy helyileg hol van de Baranya környéke lenne a legjobb) van olyan gárda,hogy értenek az anorexiához és nem így állnak az emberhez?

Egyértelműen nem szeretnek meghalni,de ismerem a testem 5 év után annyira,hogy tudjam,nem fogok tudni hizni,fogyni annál inkább.

Tanácsokat kérnék arról is,hogy ezt megtehetik-e,és hogy hol máshol tudnak szakszerűen kezelni,ha minden kötél szakad.

19/L



2019. szept. 17. 17:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem dobnak ki az utcára meghalni, mert az lesz.

Valószínűleg azért mondják, hogy legalább azt a két adag tápszert megedd naponta.

2019. szept. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
36%
Ha a minimumot se teszed meg magadért, mégis mit vársz?
2019. szept. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
Minek mentél a kórházba? amúgy 170 cm 43kg az hol anorexia? 33kg-val azt mondom igen.
2019. szept. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
44%
14,8 as BMI nem anorexia? Ne trollkodj kérlek!
2019. szept. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%

"A súlyosan leromlott testi állapotú (30 kg alatti súly) beteget mindenképpen kórházban kell kezelni


Részletek: [link]

2019. szept. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Kedves ‘nem anorexiás’ a súlyom kommentelő.

Nem jöttem,hanem hoztak,mert rosszul lettem.

2019. szept. 17. 20:19
 7/20 anonim ***** válasza:
El kell mondanod, hogy rosszul működik a veséd és a gyomrod. Különben lehet, hogy hálás leszel azért, ha átvisznek majd egy másik kórházba.
2019. szept. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nekem ha ilyen súlyos problémáim lennének mint neked, nem lenne kedvem/lelkierőm Tiktokozni.
2019. szept. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Valamivel el kell ütni az időt kedves utolsó,s nekem ez így perfekt🤷🏻‍♀️
2019. szept. 17. 21:47
 10/20 anonim ***** válasza:

Nem fognak "kirúgni", de inkább edd meg a tápszert, jobban jársz... (nem akarlak ijesztgetni, hogy miért).

Miért nem akarod megenni, ha gyógyulni mentél? :o

2019. szept. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!