Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Dormicum 7,5 mg-ot ketté...

Dormicum 7,5 mg-ot ketté lehet törni?

Figyelt kérdés
Eddig zolsana altatót próbáltam, nekem az jó volt, nem is voltam rosszul tőle, ettől a dormicumtól félek kicsit még.

2019. szept. 17. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
igen
2019. szept. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha jó volt miért lett lecserélve?
2019. szept. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Zolsanát háziorvos írta fel (mellé citalopramot adott), ez ment pár hónapig, aztán beajánlot pszichiáterhez, ahol kaptam gyógyszereket a betegségemre, mondtam itt, hogy gondok vannak az alvással. Helex sr 1 mg-ot adott, icipicit jobban aludtam, de semmi extra. Most a héten voltam nála, azt mondta nem akar nekem altatót felírni, felírt dormicumot. (Ne tőlem kérdezzétek a logikát, mert ez is altató..)


Végül tegnap este nem törtem ketté, bevettem az egy szemet. Nem éreztem semmit. Semmi fáradtság, alig tudtam elaludni és óránként felkeltem és alig bírtam vissza aludni. Nem értem, miért?

2019. szept. 18. 13:40
 4/4 anonim ***** válasza:
A dormicum nekem sem volt jó. Nem aludtam tőle.
2019. szept. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!