Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az hogy elolvasok...

Miért van az hogy elolvasok valamit és a vége fele jövök rá hogy elolvastam de nem tudom mit?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy gyakran történik az hogy neki fogok mondjuk pl egy facebook posztot elolvasni ami hosszú ,feléig elolvasom aztán ujra kell kezdenem mert rájövök azt sem tudom miről van szó....könyveket is gyakran olvasok/olvastam régen nem volt ez.Most csak olvasom de nem tudom mit.Tudom rosszul fogalmaztam de remélem értitek(egy ideje a normális megfogalmazás sem megy)

2019. szept. 18. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán nem figyelsz oda kellően vagy a deszlexia gyanúja is fennáll. De bocsánat ha tévedek. Jobbulást!
2019. szept. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*diszlexia bocsánat
2019. szept. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem érdekel az amit olvasol. Illetve már nem köt le annyira az olvasás. Én is szoktam így járni, hogy simán elgondolkozom olvasás közben kb. úgy olvasok, mintha beszélnének hozzám, nekem meg egyik fülemen be, másikon ki. Szóval semmi probléma nincs ezzel. Ahogy idősödik az ember, úgy kötik le egyre kevésbé a dolgok. Olvass olyat, ami igazán érdekel.
2019. szept. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Idősödik? 20 éves vagyok...és igenis érdekel,ami nem érdekel azt meg sem próbálom elolvasni....annyira idegesítő...
2019. szept. 18. 11:06
 5/7 anonim ***** válasza:
és közben gondolkozol valamin, mikor olvasol?
2019. szept. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó,hát igen meg esik hogy hozzá fogok az olvasáshoz aztán annyira elmerülök egy hirtelen jövő gondolatban,hogy későn veszem észre magam :)
2019. szept. 18. 23:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Elkalandoznak a gondolataid. Természetes jelenség főleg akkor, amikor fáradt vagy. És az is fáraszt, ha sokáig a neten lógsz. Amikor órák óta nem használtad, és elkezdesz olvasni valamit, akkor kevésbé fordul elő, mint olyankor, amikor már órák óta kattintgatsz mindenfelé, figyeld meg.
2019. szept. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!