Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Stressztől hasmenés (? )...

Stressztől hasmenés (? ) Nagyon le vagyok gyengülve.

Figyelt kérdés

Mit tegyek, mert lassan már össze esek, enni sem tudok mert olyan dolgok történtek.

Csak tippeket tanácsokat szeretnék kérni, illetve vény nélküli gyógyszerekre lennék kíváncsi hogy mi segíthet rajtam :(


2019. szept. 19. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Széntabletta. Bár jobb lenne, ha inkább a stressz oka szűnne meg, vagy egészségesebben táplálkoznál, legalább amíg tart a rossz időszak.
2019. szept. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A hasmenésre széntabletta. Recept nélkül kapható. A stresszre meg magnézium, citromfű tea, illetve vannak természetes (pl. citromfű alapú) készítmények a gyógyszertárakban is recept nélkül. Természetesen nem olyanok, mint a recept nélkül kaphatók, de próbáld ki.
2019. szept. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Remélem használni fognak ezek legalább addig amíg kicsit le nem nyugszom..

2019. szept. 19. 21:43
 4/6 anonim ***** válasza:
16%
Át kell térni a paleolit étrendre és az megold minden problémádat!
2019. szept. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Neked ez bevalt esetleg?

az a baj akármit eszek az kijon :(

2019. szept. 19. 22:21
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Probios brobiotikum és bolus adtringens tabletta hasmenesre. Semmilyen mellekhatasa nincs. Keveset próbalj enni többször kímélő ételeket. Amúgy mikor én így voltam egy pohár sör segített. Belőlem mar minden kijött ahogy ettem futottam. 1 évig voltam így. Aztan savlekötő segitett es a nyugalom
2019. szept. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!