Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen gyógyszert szedsz most?

Milyen gyógyszert szedsz most?

Figyelt kérdés
Milyen betegségre/tünetekre ? Mennyi ideje?

2019. szept. 20. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Xanax és Citapram. Pánikbetegségre szedem ezeket kb 7 éve.

22/L

2019. szept. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és használ?
2019. szept. 20. 15:47
 3/6 anonim ***** válasza:
En fel evig szedtem frontint panikbetegsegre vegul ugy dontottem magamtol is kepes vagyok meggyogyulni😄1eve tunetmentes vagyok
2019. szept. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sertralin és Helex Kényszersség,derealizáció/deperszonalizáció szorongással.
2019. szept. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ma 15:54


Pánikbetegségből nem tudsz magadtól kigyógyulni. Csak akkor, ha öngerjesztő.

Ha rosszul működik valami az agyadban, vagy pl. valamilyen felszívódási zavar miatt súlyos hiányod van valamiből, abból nem fogsz magadtól kigyógyulni. A nyugtató sem gyógyít meg, ez igaz, viszont segít a tüneteket elviselni azoknak, akiknél nem jönnek rá mitől van.

Nekem mázlim volt, egyszer MR gépben is rohamot kaptam és akkor derült ki, hogy mi a probléma. Egy agyi elváltozás volt, ami csak roham alatt volt szembetűnő. Kaptam specifikus kezelést és mindenféle gyógyszer nélkül tünetmentes vagyok. Azelőtt pedig akármilyen terápiát csináltam, meditáltam, stressz kezelés tanultam, semmi sem volt hatásos, arra voltak jók, hogy ne féljen a rohamoktól, hanem tudjak "velük élni".


Az a baj, hogy mindent egy kalap alá vesznek, pedig rengeteg "mentális" betegség szervi betegség tünete. Csak elég keveset tud erről még az orvostudomány, így sajnos ritkábban derül ki, mint marad meg.

Persze létezik ettől még tisztán pszichés eredetű betegség is, de én nem tanácsolnám senkinek az öngyógyítást...

Neked mákod volt.

Nekem is.

2019. szept. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, igen, segít, hogy normálisan tudjak funkcionálni a mindennapokban.
2019. szept. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!