Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 3,3-as körüli TSH-ra mennyi...

3,3-as körüli TSH-ra mennyi gyógyszert szedsz és mennyi idő után vitte le?

Figyelt kérdés

2016. febr. 22. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:

3,6-ra veteles utan 2 honapig heti 4x1/2 Letroxot. Terhes lettem, akkor levittuk heti 3x1/2-re. Nagyon durvan alacsony lett aztan minden meresen, hiaba caokkentettuk egyre az adagot, igy el kellett hagynom a masodik trim verkep utan. Azota 3, minden oke vele.


37hkm

2016. febr. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem anno 4.9 volt (vetélés után) és 100 mikrogrammot kaptam,1 hónap alatt beállt
2016. febr. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

3,3-ra első körben 25 mg L-Thyroxin szedtem. Nem ment lejjebb, mert 2 hónapra rá 2,88 volt, újabb két hónapra rá 3,045. Pénteken volt a 2. kontoll, úgyhogy emeltük 50 mg-ra a napi adagot. Remélem ez már 2 alá viszi a TSH-t.


Egyébként, ha jól van adagolva a gyógyszer 6-8 hét alatt leviszi a TSH-t.


Te mennyi gyógyszert kaptál a 3,3-ra?

2016. febr. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

napi 1/2 szem az 50-esből. november óta szedem, még nem volt kontroll. majd március elején.

gyerek sincs még :/

2016. febr. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!