Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Dupla adag antidepitol lesz...

Dupla adag antidepitol lesz bajom?

Figyelt kérdés

Fel szemet szedek, most ebredtem, fel alomban botorkaltam ki bevenni a gyogyszereket. A fel szem antidepit elejtettem, na mondom gyorsan lenyelem a masik kettot mert szetmalik a szamban. Mar majdnem sirtam, sehol nem talaltam, mikor meglattam, hogy a poharban amibol ittam szetmalott egy gyogyszer. Nem a foldre ejtettem, hanem a poharba, amire aztan raengedtem a csapbol a vizet... Eleg egyben volt ott a vizben a cucc, de nem tudom, hogy amikor ittam belole, lenyeltem e a gyogyszert... Ezert bevettem egy masik fel gyogyszert, ergo dupla adagot, mint szoktam, ha egyaltalan ket szemet vettem be. Escitilt szedek. :(

21/L


2019. szept. 21. 01:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Általában azért úgy szokták belőni a gyógyszer adagokat, hogy ilyen véletlenekkel ne lehessen túladagolni. Olvasd el a betegtájékoztatóját, hogy ír-e róla valamit, és figyeld magad volt-e hatása. Valszeg semmi bajod nem lesz tőle. :)
2019. szept. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán más lesz a hangulatod....de semmi bajod nem lesz.
2019. szept. 21. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyenlore nincsen semmi bajom, csak kattog az agyam, hogy ugyan mennyi gyogyszert vettem be. :D ezert is akar abbahagyni a szedeset, mert volt olyan, hogy a fel szem gyogyszer szinten kiesett a kezembol, bele a fiokba. Bevettem, utana lattam meg, hogy van egy masik fel gyogyszer is a fiokban. Es akkor agyaltam, hogy na ugyan mit sikerult bevennem.
2019. szept. 21. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!