Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet kiküszöbölni a...

Hogy lehet kiküszöbölni a belső feszültségből adódó heves fizikai rosszulléteket?

Figyelt kérdés
Csak a sírógörcs segít de azt nem mindíg tudok produkálni. Nagyon ellehetetlenítik ezek a rosszullétek az életem. Ijesztőek is. Úgyérzem már mindent kipróbáltam, hogy elmúljanak de nem jutottam semmire. Amit eddig tettem: életmód váltás, egészséges táplálkozás, cukor elhagyása, több alvás, vitaminok, gyógyteák, meditaciós relaxációs gyakorlatok, autogen tréning, agykontroll, az összes neves pszichologus pszichiáter előadasait vegighallgattam a meten. Sok könyvem is van tőlük. Rengeteg önsegítő könyvet olvastam, kértem segítseget több pszichológustól, pszichiátertől, jártam pszichoterápiára egy ideig "gyógyszereket" is próbaltam szedni. Még templomba is jártam egy darabig és próbáltam hinni istenben és olvasgattam a bibliát. De sajnos ez a vonal végképp nem jött össze. Tisztában vagyok az okokkal de mégsem vagyok jobban és már nem tudok honnan segítséget kérni. Egyszerűen kifújt. Úgyhogy megpróbálom itt. Hátha más is járt hasonlóan és valahogy sikerült megoldania olyan módon ami nekem nem jutott az eszembe. Amiket felsoroltam megegyszer ne írja le légyszi senki mert mint írtam nem használtak. Köszi ha tudsz segíteni tippet adni. :)
2019. szept. 21. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Keresd meg hogy mi okozza az életedben ezt a belső feszültséget, és iktasd ki, bármi is legyen az. Ha a munkahelyed, akkor keress másikat, ha a család akkor költözz el tőlük, ha valami mérgező ember akkor szakísd meg vele a kapcsolatot. Tehát ne a tünetet kezeld, hanem az okot szüntesd meg.
2019. szept. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

Kiküszöbölni nem lehet, csak megkeresni a baj okát. És menj csak tovább pszichiáterhez, mert eddig nem jó helyen voltál (vagy nem akarsz meggyógyulni és feladták a veled való kínlódást). A fizikai rosszullétek tünetek, valamilyen mély belső bajnak a felszíni tünetei. Ha csak a felszínt kezeled, akkor soha nem találod meg a baj gyökerét.


Tehát az én tippem: pszichoanalízis. Ha bírod.

2019. szept. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2. Szövegértelmezés 0, a kérdező kérésének tiszteletbentartása 0, válaszod hasznossága 0. Köszi. Nem kérek repetát!
2019. szept. 21. 19:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Megfelelő nyugtató gyógyszer fog segíteni.
2019. szept. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mint írtam a "megfelelő nyugtató gyógyszer" nem használt! Könyörgöm ne trollkodjátok szét a kérdésemet. Szeretnék hasznos választ kapni a kérdésemből kiragadott részletek helyett. Miért nem lehet megérteni, hogy ne írj ha csak azt tudod ismételni amin már túl vagyok! Mert nem hasznos viszont idegesítő, hogy ennyire semmibe veszed a másik embert.
2019. szept. 21. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!