Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Escitil 10mg-ot szedek nagyon...

Escitil 10mg-ot szedek nagyon erős szorongásra már kb. másfél hónapja. Mikor fog teljesen rendbetenni?

Figyelt kérdés
Már csak néha vannak a generalizált szorongásra jellemző szorongásos gondolataim, viszont mellé nagyon erős szorongásos tüneteim voltak, amelyek javultak ugyan, de még mindig napi szinten jelen van egy némely közölük és csak rövid ideig vagyok minden nap jól. Pl. izomfeszülés combban, nyelőcsőgörcs (ami leginkább fájdalomként jelentkezik), remegés. Frontin plusz relaxáció (testrészek tudatos ellazítása) segít ilyenkor valamelyest, vagy van amikor teljesen ellazít, de nincs olyan nap, amikor ne lenne valami meglepi. Ja és teljesen maguktól jönnek ezek a dolgok (értsd, nem csinálok semmi olyasmit, ami feszültséggel járna)

2019. szept. 23. 11:11
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja meg persze frontint, napi 4x másfelet, de ahhoz már kezdek hozzászokni szerintem (kb. 3 hónapja szedem)
2019. szept. 23. 11:14
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem mar lassan hatnia kene. En is Escitilt szedek, bar en fel szemet naponta egy szem 0,25os Xanaxszal, szoval az en adagom kicsi, de ugy gondolom, hogy szazszazalekosan nem tesz helyre, lesznek igy is rosszabb napok, de osszessegeben jobban leszel, mint a gyogyszer elott. Lehet neked nem jo az Escitil, lehet masik gyogyszert fog javasolni a dokid.
2019. szept. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Végülis sokat javított, csak nagyon-nagyon erős szorongásos tüneteim voltak.
2019. szept. 23. 11:40
 4/14 Gabóca Kabóca ***** válasza:
Mindennek van oka.Azt kellene megoldani hogy ezeket az okokat felderiteni,megszuntetni.Munkahely vagy annak hiánya,párkapcsolati problémák,családtagok betegsége,családon beluli undok kis játszmák....A gyogyszerek nem segitenek csak hozzájuk fogsz szokni.Nekem sem segitettek csak elodáztam veluk egy csomo fontos dontést.Néha -néha gázos helyzetekben bevehető egy-egy szem ezekből de rendbetenni csak Te tudod saját magadat.A saját hajamnál fogva kellett kirángatnom magamat a mocsárbol.A tabletták abban segitenek hogy nyugodtan,mosolyogva fulladjon meg az ember a bajban.Irod hogy nem csinálsz olyat ami feszultséggel jár.Az élet igenis tele van feszultséggel,gondokkal.Mindenkinek.Iktass ki minden olyan problémát amit ki tudsz,a tobbivel meg kell tanulni élni.Nekem évek mentek el Frontinnal pedig inkább változtanom kellett volna.Pl.szembenézni vele hogy a párkapcsolatom szar,nem szeretnek,az életem lejtőn van.Pánikrohamok jelezték hogy menekulj...helyette Frontin.Kár volt szedni.Előbb álltam volna talpra ha nem szedem.Bocs az ékezetekért.
2019. szept. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az ok megvan, amiért előjött. Túl sokat dolgoztam, folyamatosan fáradt voltam, túlhajtottam magam, egyre többet idegeskedtem a kimerültség miatt és ez csak romlott és romlott, aztán előjött a rossz alvás is és szépen mentem egyre lejjebb és lejjebb. Mellé döntöttem magamba az energiaitalt és amikor szerencsétlen szivem már bedobogott, akkor annyira megilyedtem, hogy most meg fogok halni, hogy pánikroham jött rám és utána aztán mégjobban zuhantam bele a spirálba.
2019. szept. 23. 12:26
 6/14 A kérdező kommentje:
...azóta visszavettem, igyekszem sokat pihenni, szóltam a munkahelyemen is, hogy kevesebbet fogok dolgozni, illetve nem viszem haza a melót, nem idegeskedek a hülyék miatt autóvezetés közben, csak hát közben kialakult ez a betegség, így már akkor is szarul vagyok, ha 2 hétig nyaralok.
2019. szept. 23. 12:28
 7/14 anonim ***** válasza:
4-es nek igaza van.
2019. szept. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ugyan így jártam! Egy nagyon nagyon nehéz időszakban kezdtem el nyugtatót szedni rossz alvásra! Életem legrosszabb döntése volt! Romokban van tőle az egészségem! Ezek borzalmas szerek, idegmérgek! Egy gyors letételt követően - úgy gondoltam, hogy már nincs rá szükségem - olyan állapotba kerültem, hogy az elképesztő volt! Mintha megbolondultam volna! Hetekig semmit nem aludtam. Visszamentem a frontinra, 2 hét múlva toleranciában voltam, majd emeltem az adagon egy nagyot, 2 hónap múlva megint toleranciában voltam! Már másfél éve lassan csökkentem, lassan alig marad belőle, remélem, hogy 1-2 hónapon belül kiszállok belőlük, és SOHA többet nem megyek egy pszichiáterhez sem! Ha jót akarsz magadnak, tedd le lassan ezeket a szereket, és kezdj el sportolni. Ha pedig többet akarsz megtudni ezekről a borzalmas szerekről, csatlakozz facebookos frontin csoporthoz, akik segítenek a leszokásban. Csak írd be a facebok keresőbe, hogy frontin leszokás, és kiadja. Az escil soha nem fogja megoldani a pszichés problémáidat! Nekem olyan mértékű pszichés és egyéb betegségeim lettek ezektől a szerektől a mellékhatásuk miatt, hogy tényleg romokban az egészségem! Ez nem a gyógyításról szól! Ez gyógyszerIPAR! Ez pénz a gyártónak, és pénz az államnak! Csak írd be a youtubon, hogy "escitalopram withdrawal" aztán meghallgathatod, hogy mások mit összeszenvedtek, mire megszabadultak a rabságából...hosszabb idejű szedés után...
2019. szept. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát én nem a nyugtatóval kezdtem, hanem előtte voltak olyan tüneteim, mintha épp le akarnék szokni egy rakat xanaxról :(
2019. szept. 24. 14:41
 10/14 anonim ***** válasza:
Borzaszto ez amugy, hogy a legrosszabb helyeken jon ra az emberre a rosszullet. Nekem olyan mintha teljesen megvaltozna a gondolkodasom is a szorongas alatt. Panikrohamom mar reg volt, de nagyon eros szorongas az elofordul. Nekem az segit, ha leterhelem magam, ami egyebkent ujabb stresszt szul, mert neha azt erzem tulvallaltam a dolgokat, es ez egy ordogi kor...
2019. szept. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!