Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Escitil 10mg-ot szedek nagyon...

Escitil 10mg-ot szedek nagyon erős szorongásra már kb. másfél hónapja. Mikor fog teljesen rendbetenni?

Figyelt kérdés
Már csak néha vannak a generalizált szorongásra jellemző szorongásos gondolataim, viszont mellé nagyon erős szorongásos tüneteim voltak, amelyek javultak ugyan, de még mindig napi szinten jelen van egy némely közölük és csak rövid ideig vagyok minden nap jól. Pl. izomfeszülés combban, nyelőcsőgörcs (ami leginkább fájdalomként jelentkezik), remegés. Frontin plusz relaxáció (testrészek tudatos ellazítása) segít ilyenkor valamelyest, vagy van amikor teljesen ellazít, de nincs olyan nap, amikor ne lenne valami meglepi. Ja és teljesen maguktól jönnek ezek a dolgok (értsd, nem csinálok semmi olyasmit, ami feszültséggel járna)

2019. szept. 23. 11:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én hétfőn kezdtem el szedni az escitilt plusz 2x5 mg rivotrilt kevert szorongásos depressziós zavarra. De ez a kombó elég erős. Remélem hamar fog hatni az escitil mert a sima nyugtató nem elég.
2019. szept. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Elnézést az előbbi vagyok elírtam, 2x0.5 mg. Rivotril.
2019. szept. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Valami öreg doki írta fel, mi? Frontin lehet jobb lenne az elején, mert a Rivotril erősebb függőséget okozhat. Mik voltak a pontos tüneteid? Egyébként én már kezdek jobban lenni.
2019. szept. 27. 11:40
 14/14 anonim ***** válasza:
Arczsibbadásom volt de már megszűnt. Jó így a rivotril és az escitil kombó. A frontinból egyre több és több kellett volna ezért álltam le vele. A rivotrilból pedig elég egy állandó adag.
2019. okt. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!