Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem mintha zuhannék,...

Nemtudombiztosan kérdése:

Úgy érzem mintha zuhannék, sőt. Mi van velem? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Már nagyon rég volt mikor először szívtam füvet, de az "retinámba égett" ez a kis utazás az elmémben. A lényeg az, hogy beszédültem és az asztalra tettem a fejem és utána jött a borzalom: Az volt, hogy egy sötét mély kútban zuhanok (és nagyon valósághű volt) és hiába kapálóztam nem tudtam megállni.. Csak zuhantam zuhantam és mikor felnéztem (nem tudom, hogy) világos volt a kút "elején, nyílásán" és mikor visszatekintettem akkor jött a döbbenet: Egy démonfej szájába zuhantam tovább (kvázi mintha lenyelt volna) és csak zuhantam a sötét semmibe. Eszméletlenül para volt, de mikor kezdett úgy múlni a hatása (úgy 1 óra lehetett de nem néztem/ük az időt csak sac/kb) akkor jól éreztem kezdtem jól érezni magam, de ezt mai napig nem bírom felfogni, hogy mi lehet ez.. Hiába töröm rajta az agyam (mert úgy félhavonta előjön), de nem tudok rájönni, hogy mi lehetett ez.. Valami ötlet, mert hiába írok neten erről nem tudok rákeresni.
2019. szept. 24. 01:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Az első szívásoknál (főleg nagyobb mennyiségnél) sokszor előfordul hogy a fű "megutaztat". Ez ilyen kicsit pszichedelikus élmény. A hallucinogéneknél (varázsgomba, lsd, stb) az ilyen alap, és keményen rá kell előtte készülni mentálisan. Senki nem fogja tudni megmondani hogy miért azt a élményt élted akkor át, de Neked egyénileg valamiféle belső "tanítás" is lehetett (főleg hogy azóta is ilyen mélyen megmaradt). Csak úgy tudsz utána menni ha nagyon érdekel hogy pl meditációt gyakorolsz, és a tiszta tudat állapotába felhozod az emléket, és direktbe belekérdezel - hogy mi volt ez? Másképp nagyon nem jössz rá, mert a "tudatalattiban" van a válasz..
2019. szept. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!