Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon durva antiszociális...

Nagyon durva antiszociális gondolataim támadtak! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok arra, hogy mit éreznék, ha valakit hátulról egy tőrrel kicsinálnék. Viszont ez csak kíváncsiság, nem akarom megtenni. Azt hiszem. Mert érdekel milyen érzés lenne. De eléggé tartok a következményektől, ezért soha nem tenném meg! Soha. De a gondolat ott van, és a kíváncsiság. Hogyan fojtsam el?

2019. szept. 26. 12:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem vagy pszichopata. Ilyen minden tini fejében megfordult már. A pszichopatát pont nem érdeklik a következmények,mert nem éreznek félelmet. Van olyan aki vissza tudja magát fogni de nem hangoztatja. A bipolárisok szokták beképzelni hogy ők pszichopaták és úgy viselkednek. A pszichopata áthágja a szabályokat és nem érdekli a másik fájdalma vagy a következmények. Te bipoláris vagy.
2019. szept. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem érdekel más fájdalma. Eddig vissza tudtam fogni magam, de most pont az kellene, hogy ebben segítsetek. Általában nem hangoztatom, de nem akarom sitten végezni. Most fordul elő először, hogy nagyon nagyon nehéz uralkodni magamon. Szóval biztos, hogy ez amiatt van, mert antiszociális vagyok. Nem más okból
2019. szept. 26. 13:13
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Félsz megtenni. Nem vagy az. Ezek a durva hangulatingadozások a bipolaritásra jellemző. Lehet kényszer gondolat is mert nem tudsz uralkodni magadon. De ha mindenképpen antiszociális akarsz lenni akkor szociopata vagy,nem pszichopata. Azok küzdenek impulzus kontroll zavarral. Egy pszichológus segíthet.
2019. szept. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ezek csak gondolatok. Amíg nem érzel erős késztetést arra, h bánts vkit, semmi gond. Mond magadnak: Nem érdekeltek bántó gondolatok, én erősebb vagyok!
2019. szept. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Miért pont tőrrel?Kalapács vagy egyéb nem játszik?
2019. szept. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Érzek késztetést. És tőrrel. Mert nemrég vettem egyet és olyan szép...
2019. szept. 26. 17:22
 7/15 anonim ***** válasza:
Na és kik a szerencsés célközönség?Esetleg valami séma ami alapján öldökölni akarsz?
2019. szept. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem akarom lecsukatni magam. De ha nem lenne következménye, akkor mindegy, hogy ki lenne az
2019. szept. 26. 18:20
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha nem csinálod meg akkor nincs gond,ha ez kielégít akkor nézz kivégzéseket az interneten,ha nem akarsz börtönbe kerülni akkor ne ültesd át a gyakorlatba.
2019. szept. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi. Remélem nyugton tudok maradni
2019. szept. 26. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!