Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az nem durva, hogy szülőknek...

Az nem durva, hogy szülőknek megfordul a fejében, hogy egy majdnem felnőtt tinit, begyógyszerez, hogy attól "jobban tud tanulni"?

Figyelt kérdés
Hónapokig adattak pszichiátriai gyógyszereket nekem. Mert nem voltam kitűnő, csak 4,7. 17 éves voltam akkor. Nem kamu egyáltalán és nem volt semmi bajom, az elmebeteg szüleimen kívül. Aztán mikor egyetemen újra nem hoztam a szintet, bepróbálkoztak újra, de megfenyegettem őket, hogy mennek a börtönbe és abbamaradt. De még engem néztek hülyének akiknek ezt elmondtam, pedig minden szava igaz.
2019. szept. 9. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi az hogy "adattak" neked? Ki írta fel? Az orvos neked írta fel, vagy más gyógyszerét kellett beszedned? Ez nagyon felelőtlen és veszélyes dolog!
2019. szept. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azta! Szegénykém!
2019. szept. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha abbahagynád a puffogást és végre a saját kezedbe vennéd az életed? Azzal, hogy itt szenvedsz mindig, nem lesz semmi jobb...
2019. szept. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

'adattak", tehát pszichiáter írta fel?

Mert csak úgy nem lehet velük gyógyszert "adatni" ezt azért jobb ha tisztázzuk.

2019. szept. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!