Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, ha valaki szerelmes...

Normális, ha valaki szerelmes a macskájába?

Figyelt kérdés
A szerelem alatt azt értem,hogy szeretne vele ágyba bújni,megcsókolni,elvenni őt az oltárnál,és családot alapítani. Mert az egyik ismerősömnek ez a terve a macskájával,Mincivel.akit 1 éve fogadott örökbe. És ezt tényleg komolyan gondolja,mert amikor átmegyek hozzá,mindig,furcsákat beszél hozzá. Az ismerősöm 30 éves,lány,és fiú macskája van. Egyébként az ismerősöm agyilag normális,pszichésen is,jól el lehet vele beszélni,csakbez az egy hibája van. Azt mondja,sose,volt még szerelmes,senkibe,csak a macskájába. Ez normális? Pszichológus vagy pszichiáter kell?

2016. júl. 20. 19:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon unalmas lehet a szünet :( csak sajnálni tudlak. Remélem tudod hogy már csak a neved elárulja hogy ez a baromság kamu...szórakozz máshol...
2016. júl. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
17%
Nekem en normalis . en is igy vagyok a border colliemmal es a mopszommal. Mimdenki mashogy kotodik a haziallatahoz
2016. júl. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

1-es,nem tudom,mi bajod

Amúgy unalmas,de ez nem kamu

2016. júl. 20. 19:58
 4/26 anonim válasza:
0%
Remelem segítettem amigy 2#vagyok
2016. júl. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
52%

A pszichiáter is hülye, ha szerinte ez normális.

Majd a családalapításra kíváncsi lenék,hogy hozzák össze az utódot...

Szegény macska!...

2016. júl. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
69%

Hát ez... beteges...

Amúgy 1. válaszoló: nem biztos, hogy kamu a kérdés. Vannak ilyen szellemileg problémás emberek. Van, aki az elhunyt szerettét "konzerválja" és magamellé fekteti az ágyba, leülteti a kanapéra stb minden nap. Meg van, aki elveszi oltárnál (főleg Vegasba) a TELEFONJÁT! Nem legális, hivatalosan nem is anyakönyvezik ezeket a "nászokat", de attól még létezik, hogy te nem hallottál róla!

2016. júl. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
76%
énis így voltam vele! elvettem az aranyhalamat aztán elhagyott és vitte a fele házat...
2016. júl. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

5 teljesen igazad van.. Ez az utód dolog egyáltalán nem normáális. Szerencsélen macska.

Ilyen embernek nem való macska szerintem. Szerintem beszélj a bARÁtoddal finoman, h ezt azért nem kéne...

2016. júl. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
5-ös válaszoló: a kérdező ezt írta: "Pszichológus vagy pszichiáter kell?", ami azt jelenti, hogy még nem látta szakember! Szövegértés...
2016. júl. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Oké,beszélek vele,de szerintem ő át akar engem verni:/
2016. júl. 20. 20:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!