Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Normalis ha nem eszek mert...

Normalis ha nem eszek mert szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Penteken megismerkedtem egy fiuval, nagy gaz ha annyira "belebolondultam" hogy gorcsol a hasam ha ra gondolok (meg elpirulok stb de nem lenyeg) es ez miatt nem birok enni? Vesz nekem kajat mert tudja hogy semmit nem eszek egesz nap es ha tegyuk fel egy szenyat ad annak is max a fele megy le azis undorral..nem mondom hogy nem akarok fogyni de tudom hogy ebbol gondok lehetnek..Valami tanacs?

2016. szept. 20. 23:52
 1/3 anonim ***** válasza:
igyál sok rostosat ;) a szerelem már csak ilyen. illetve használj tudatmódosító szereket, mint zene, humor! ;) nézz meg valami nagyon vicceset, és közben egyél! ;)
2016. szept. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is szerelmes voltam egy lányba, 3 hét alatt lement 5 kg...
2016. okt. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Muki1999 válasza:
Szerintem ezt agyban tudod kontrollálni. Tudom milyen érzés és nálam az bevált hogy eldöntöttem hogy márpedig nem egy pasi miatt fogok lefogyni inkább elkezdtem tornázni és ettől visszatért az étvágyam,fogytam is de ugyanakkor a szerelem is megmaradt csak normalizálódott a helyzet.
2016. okt. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!