Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miert van a gyors hangulat...

Miert van a gyors hangulat ingadozas?

Figyelt kérdés
Van hogy jo kedvem van maskor hirtelen rossz lesz ez akar egy perc alatt is meg tud valtozni. Vannak idoszakok amikor jo kedvem van es hogy nem tud meghatni semmi rideg vagyok ugy erzem akkor nincsenek erzeseim es van hogy ugy a semmibol atter a hangulatom es mindenen feltudom magam huzni es suros leszek. Egyebkent sresszes az eletem

#hangulat #HHangulatingadozás
2019. szept. 30. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nő vagy, semmi gond ez vele jár.
2019. szept. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát az idegi kimerültség is okozhat hangulatingadozást. A stresszel valamit kezdeni kéne, mert ha így folytatod akkor ez rosszabbodhat is. Próbálj beiktatni egy kis meditációt, jógát, egyéb aktív kikapcsolódást, ami jókedvűvé tesz és elvonja a figyelmedet a napi problémáktól. Esetleg, ha úgy érzed nem tudod, hogyan lehetne, akkor keress meg egy pszichoterapeutát, aki segít egy kicsit jobban kezelni a stresszt.
2019. okt. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudok senkinek megnyilni gyerek korom ota rossz az eletem es csak egyre rosszab a kedvem egy idegroncs lettem
2019. okt. 1. 15:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy pszichológusnak hidd el megtudsz nyílni. Én is csodálkoztam, hogy meg tudtam, pedig úgy voltam vele, hogy majd biztos egy vadidegennek fogom kiteregetni a szennyest. Meg kell próbálnod, mert ha nem csinálsz semmit, csak rosszabb lesz. Pedig te jobban akarsz lenni, de ahhoz össze kell szedned magad és el kell menni a szakemberhez. Mivel kiírtad a kérdést, látom, hogy már nem bírod ezt az állapotot és változtatni szeretnél. De a változáshoz el kell indulnod. Hidd el én sokkal rosszabb állapotban voltam mint te és nekem mégis segített.
2019. okt. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!