Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez ugye nem sima füves cigi volt?

Ez ugye nem sima füves cigi volt?

Figyelt kérdés
Tegnap kipróbáltam egy sráccal a füves cigit. Ketten szívtunk el egyet és nekem nagyon beütött, de megesküdött a srác, hogy ez csak sima fű és nem lesz tőle semmi bajom! Ennek ellenére 24 óra elteltével is még most is érzem a hatását. Ráadásul másnap arra lettem figyelmes, hogy a laminált padlón van két hosszú csík, amely kb. fél miliméter vastagon megy hosszan egészen az ajtóig. Tegnap ezek a csíkok még nem voltak ott, nagyon megrémültem hogy kerültek oda, aztán bevillant hogy az éjjel a nadrágszíjamról levettem a fémkapcsot és annak a sarkával válytam bele a vonalakat a laminált padlóba. Szerintem ez biztos, hogy nem fű volt. Még most is érzem, hogy ég az egész tüdöm, pedig már több mint egy 24 óra eltellt. A sráccal ma találkoztam, ők szinte napi szinten nyomják. Én többet nem találkozom vele, a számát is letiltottam. Viszont neki semmi baja, a normál fű tud ilyet produkálni? Szerintem nem! Ez szerintem valami más volt, és attól félek maradandó károsodást is okozhat az agyamban, mert még most sem vagyok teljesen ok.

2019. okt. 1. 01:00
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Úgy érzem valami megváltozott bennem! Legszívesebben megölném azt a gyereket, aki azt hazudta hogy nem lesz semmi bajom. Bár tudom elsősorban nem ő a hibás, de ha bajom lesz tőle és így maradok én meg fogom ölni azt a köcsög gyereket!
2019. okt. 2. 02:36
 12/14 anonim ***** válasza:
Minél előbb húzz a pszichiátriára, mert qrva beteg vagy!
2019. okt. 2. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Eddig csak tippeltem, hogy problémád van, már biztos vagyok benne. Tényleg keress fel egy pszichiátert ha ilyen gondolataid vannak. A saját érdekedben is!
2019. okt. 2. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Szerintem csak túl sokat szívtál először és kicsit megcsavart. Előfordul, csak ne reagáld túl.
2021. jan. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!