Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tanácstalanságok sorozata, mi...

Tanácstalanságok sorozata, mi lehet velem?

Figyelt kérdés
Az egesz kb 3 eve kezdodott, egyik nap igy keltem, hogy mely levegoket kell vennem, mert ezt diktalta a szervezetem. Hol asitanom kellett hol sohajtanom.. persze minden vizsgalaton atestem, minden negativ. Enyhe szivzorjet hallottak de aztan semmi.. Akkoriban elkezdtem jani egy pszichologushoz is, aki ilyen meg olyan profi volt.. 2x voltam nala de semmit sem segitett.. akkoriben lehangolt voltam, sulytottam magam hohy miert velem tortenik ez, en csak boldog szeretnek lenni, emiatt a sportot amit 13 evig uztem abba kellett hagynom.. aztan idovel JAVULT a helyzet, nem elmult, hanem javult. 2018 ban megismerkedtem egy lannyal aki megvaltoztatott mindent, boldog voltam, szerelmes, szerettem az eletemet! Persze akkor is megvolt ez csak kevesbe figyeltem ra.. aztan egy ev utan kidott, ez lenyegtelen.. es azota megimt megvaltozott minden.. most az elmult masfel honapban uj tuneteket produkalok, hol azt erzem, hogy ossze fogok esni, hol azt, mintha nem is ebben a vilagban lennek es ilyen furan latnek, hogy nagyon melegem van, hol kezdek rosszul lenni, ma meg enyhe fustszagot ereztem mikor nem is volt.. golyatabor utan, itthon felkeltem es halalfelelmem volt, iszomyat magas pulzusszam, vernyomas, ki akartam hivni a mentoket de szuleim nyugtattak, es kb 2 ora utan jobban lettem.. azota nagyon sokat, tul sokat figyelem magam, mindent magamra kepzelek, persze azok sokszor meg is jelennek, felek hogy rosszul leszek.. es nem ertem, hogy mi tortenik velem mikor en egy egeszseges fiatal ember vagyok, aki imad sportolni, es imadja az eletet.. nemtudom milyen betegségben szenvedek, kihez forduljak mit tegyek.. ezt leszamitva tokeletes az eletem. Csodas a csaladom, jo sorsom van, sok baratom, egyetemre jarok, imadok csajozni, de erzelmes vagyok nagyon es tul agyalom a dolgokat.. minden tokeletes lenne a boldog eletre de egyszeruen magamat teszem tonkre, mintha magamat loknem a godorbe.. es nemtudom, hogy mit kezdjek az eletemmel, mert korulottem a legtobb fiatal egeszseges, eli a boldog eletet, nekem meg tuti nem okes valami a fejemben, es teljesen ugy erzem, hogy romlani fog a helyzet ha csak nem tortenik valami valtoztatas.. gyogyszereket nem fogok szedni, sportolok most is 3 napot minimum.. vervetelen voltam ott semmi. Bilirubin szintem 0.2 del magadabb a normal erzeknel.. es ez az “allapotromlas” golyatabor ota van, elotte csak a levegos tema volt, de az mar harom eve csak mar kb leszarom.. szoval tanacstalan vagyok.. de nem boldogtalan, nincs rossz kedvem, inkabb csak felek, hogy mi lesz velem es ez miert velem tortenik

2019. okt. 1. 23:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Sztem szorongásos vagy nekem is ez van

Ez olyasmi mintha mindig félnél valami

Rossztol ebből lehet pánik is én 53 f vagyok mondjuk nekem

Mellette lehangoltsag üresség van és nem érdekel

Semmi csak ami az élethez kell

Bár ez lehet hogy a korom miatt van

Próbáld meg a gyógynövény készítményeket

Kezdésnek pszichiáter pszichológus vélemény ez

Mehalgathatnad

2019. okt. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!