Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más szociális fóbiást is...

Más szociális fóbiást is félkegyelműnek tart a környezete?

Figyelt kérdés
Folyton visszahallom munkahelyen h azt hiszik mentálisan retardalt vagyok csak azert mert nem erzem magam jol koztuk. Gyakran felrenezek,lehajtott fejjel jarok de nem bantok en senkit. Akkor engem miert bantanak?
2019. okt. 2. 08:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szioo nekem is az van, szedsz vmit?
2019. okt. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Aki bánt másokat az a nem normális. Egy normális ember nem bánt másokat akár verbálisan,akár fizikailag. Szóval ennyit erről. Ők is mentálisan betegek csak másfajta betegségük van. Ezért szoktam elkönyvelni őket bolondnak. Találkoztam nárcisztikusokkal ugyan ezt csinálták. Úgy léptem túl rajtuk hogy elkönyveltem őket mentálisan betegnek. Hiszen a pszichiátriai könyvben benne van az antiszociális személyiségzavar. Tehát egy jót röhögök rajtuk.
2019. okt. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Érzik, hogy - azáltal, hogy zárkózott vagy - meg tudnak bántani és ezért pletykálnak. Esetleg környezetük, saját életük ingerszegény. Azok szoktak más életével foglalkozni, akik a sajátjukat nem tudják rendbetenni, mert mást rugdalni könnyebb, mint önmaguk hibájával szembenézni.

Ha én főnök lennék és meghallanék egy ilyet, kapnának annyi munkát, hogy nem lenne idejük, energiájuk másokkal piszkálódni, folyosói pletykákat megvitatni...

Neked pedig érdemes lenne megtanulni, hogy mások bármit, akármit mondjanak is rólad, ne érintsen ez meg, ne éld bele magad, ne szenvedj miatta, mert a szociális fóbiát ez okozza, mások vélt vagy valós, az illetőről való vélekedésről való elképzelés miatti szorongás, szégyenkezés, rossz érzés, ezen való stresszelés.

2019. okt. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!