Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Neha fekete pontokat latok,...

Neha fekete pontokat latok, ez mi?

Figyelt kérdés
kb fel eve kezdodott. mikor nagyobb a stressz akkor neha olyan, mintha a latomezomben elrepulne mondjuk egy legy vagy egy bogar. na most az esetek 90%aban semmi sincs ott hiaba nezek oda. ezert inkabb mar nem is nezek oda. ez a tunet eloszor antidepi szedesekor jott ki rajtam, aztan mikor abbahagytam enyhult, de meg most is elofordul 2 naponta 1x kb
2019. okt. 6. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Az antidepresszáns hallucinációkat okozhat. Tudnék olyan beszámolókról akik a gyógyszer miatt kezdtek el hallucinálni. Egy idő után pedig abbahagyták.
2019. okt. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindjárt mondja valamelyik okos hogy

Menj el pszichiáterhez mert ez biztos skizofrénia. Hát persze! Inkább ne menj el. Hagyd abba ezeket a drogokat.

2019. okt. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
mar nem szedem reg. 2 honapja. hallucinacio, ja. de annyira nem veszes. amikor meg szedtem akkor a pszichiater erre azt mondta, h a vernyonasommal lesz a bibi.
2019. okt. 6. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!