Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez alvási paralízis?

Ez alvási paralízis?

Figyelt kérdés

Elsőként is el szeretném mondani hogy nincs mentális betegségem és őrült sem vagyok de nem beszéltem még erről senkinek mert akkor már egyből azt feltételeznék hogy baj van a fejemmel pedig nem így van.Szóval: mostanában néha gyakrabban (akár 3-4 egymást követő északán) néha pedig ritkán hetente 1x elalvás előtt amikor kinyitom a szemem furcsa alakzatokat látok amelyek teljesen valóságosnak tünnek.Pl. Vokt már rá példa hogy amikor kinyitottam a szemem a bőröndöm lebegett a fejem fölött...tudom hülyén hangzik...igazából tisztába vagyok vele hogy ezek az illuziók nem valósak viszont nem tufom hogy ez paralízis vagy sem mivel mozogni tudok miközben ezek történnek illetve ha lehunyom a szemem és kinyitom már el is tűnnek.Igazából megértem ha most emiatt lehülyéztek de ha valaki esetleg tudja hogy mi lehet ez a válaszát szívesen várom.További szép napot/estét

17/l


2019. okt. 8. 20:07
 1/6 A kérdező kommentje:
*Az esetleges elírásokért/betűhibákért elnézést*
2019. okt. 8. 20:09
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez nem egészségi kérdés?

Ha mozogni tudsz, akkor nem paralízis.

Lehet pl. rossz álom.


Viszont engedj meg egy kérdést:

ha megfázol, akkor tiltakozni szoktál, hogy te nem vagy megfázva?


Ha nem, akkor pedig miért tiltakozol az ellen, hogy esetleg valami lelki betegséged van?

2019. okt. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem hinném azt igazából mert én úgy érzem kiegyensúlyozott életem van szóval lelkiegben nincs problémám...régebben voltak illetve pánikrohamaim is de azt hittem sikerült leküzdenem...ezekszerint mégse?
2019. okt. 9. 16:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy az életed milyen, itt nem számít.

Egészséges környezetben is lehetsz náthás.

Ha voltak pánikrohamaid, az pl. egy lelki betegség.

Ha most ilyen álmaid vannak, érdemes orvost kérdezni, megemlítve a pánikrohamokat is.

2019. okt. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm a válaszod
2019. okt. 9. 17:07
 6/6 anonim ***** válasza:
az alvas paralizis mas.nekem volt mar olyan. eleve eloszor el kell hozza aludnod. a masik meg, h akkor inkabb ilywn fekete szorny szeru dolgokat latsz (nalam ez egy fekete orias pok volt). a te problemad valami mas lesz szerintem
2019. okt. 10. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!