Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire egészséges hogyha...

Mennyire egészséges hogyha most kisírom magam?

Figyelt kérdés

Gondok vannak otthon is, illetve nagyon meg lettem alázva a közelmúltban, és eleve nagyon instabil ember vagyok lelkileg. Reggel óta egy szomorú zene motoszkált a fejembe, most egyedül vagyok és elkezdtem meghallgatni és negyed órát sírtam, talán most már nem érzem úgy hogy sírnom kell? Ugye ez nem káros rám nézve, mármint úgy értem hogy nem lenne jobb hogyha visszafolytanám?

Ráadásul mostanába fog megjönni, és sajnos előfordult már hogy otthon jött rám a sírás és az nagyon ciki nekem. De szerencsére nem sokszor van ilyen:)

Szóval szerintetek ez így rendben van?



2019. okt. 11. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
A sírás nem káros, nem kell visszafojtani, segít a feszültséget levezetni; ha otthon sírsz, akkor nem is fog rád senki furcsán nézni.
2019. okt. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Sírd ki magad nyugodtan! Az okozna problémát ha elfolytanád!
2019. okt. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Fontos,mert lelkileg megkönnyebbülsz .
2019. okt. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Komolyan van olyan ember aki feljön gyakorira és megkérdezi hogy rendben van e ha kisírja magát?

Kérdező, nem akarsz meglátogatni egy elmeorvost?

2019. okt. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mennyi bunkó lett gyakorin :D xddd
2019. okt. 11. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!