Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Dühkitörés, őrjöngés. Mennyire...

Dühkitörés, őrjöngés. Mennyire normális?

Figyelt kérdés
Válófelben vagyok..évekig anyós problémák,megaláztatás.Ha több stressz ér,előfordul,hogy nem tudom kezelni az indulataimat,szinte megijedek magamtól.Annyira feltudom zaklatni magam.Tapasztalt ilyet valaki?

2019. okt. 12. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Fordulj pszichológushoz, pszichiáterhez vagy a háziorvoshoz, mielőtt baj lenne.
2019. okt. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, hogy sok-sok évig "a békesség érdekében" elnyomtad negatív érzéseidet, vagy nem mertél-akartál ellenvéleményt megfogalmazni, lehet, hogy ettől van. Persze ezt csak leírás alapján gondolom, de én laikus vagyok. Szerintem nézz körül neten, keress fel jó pszichológust (nem szégyen segítségért fordulni, erről senki másnak nem kell tudnia).
2019. okt. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Indulatkezelèsi problémáid vannak, pszichológus tud segíteni!
2019. okt. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindenképp kezeltesd.


Azzal csak a (volt) párod malmára hajtod a vizet, ha kimutatod előtte ezt a fajta dühöt.

2019. okt. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%
Teljesen normális nem kell megijedni. A tehetetlenség tör ki belőled. Sajnos ez van amíg nem tudsz megszabadulni tőle.
2019. dec. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!